(096) 845 59 99

Maxus

Компанія Maxus - одна з лідерів на ринку світлової техніки в Україні. Так, в 2017 році торгова марка здобула перемогу в рейтингу «Лампочка року» в 2016 та 2017 роках, підтвердив визнання українських споживачів. У виробництві компанія використовує власні розробки і пропонує ринку високоефективні вдосконалені світлодіодні продукти.

Так, наприклад, в каталозі нашого сайту представлені стельові світильники Maxus з удосконаленою технологією відведення тепла в закритому плафоні. Таким чином, лампи не тільки економлять ще більше електроенергії, але і меньш схильні до ризику перегорання.

Крім системи відводу тепла, лампи Максус оснащені:

  • IC-коннектором для запобігання пульсації світла, захисту від перепадів напруги і перегріву;
  • ЕМС-фільтром для сумісності з побутовими приладами і вимикачами з підсвічуванням (регулює перешкоди).

Інтернет-магазин LedSintez пропонує замовити прилади для освітлення Maxus з доставкою по Україні. На "полицях" нашого сайту ви, також, знайдете сотні товарів для освітлення, внутрішнього та зовнішнього; рекламної підсвітки, ілюмінації і т.д. Крім того, до покупки доступні комплектуючі деталі (наприклад, бренду Mean Well) для автоматизації та установки світлових приладів.Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)