(096) 845 59 99

Стрічка світлодіодна 220 В


Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)


Не хочете обтяжувати конструкцію підсвічування блоком живлення? У такому випадку ваш вибір світлодіодна стрічка 220 вольт, представлена ​​в цьому розділі в двох форматах: RGB і монохромні шнури для облаштування будівель зовні.

В Україні все частіше можна зустріти такі рішення в складі світлового оформлення вітрин і вулиць. Тож не дивно, що бажання купити набір світлодіодів на гнучкій основі набирає обертів. Причина популярності прихована і в ціні, яка знижується вже який рік поспіль. Не потрібно бути фінансовим експертом, щоб помітити різницю з минулим, позаминулим роком. Якщо два роки тому ЛЕД лінійки на діодах 4014 коштували близько 300 грн. за метровий фрагмент, сьогодні їх можна купити за 119 грн.

Представлена ​​тут ЛЕД стрічка 220 В, як уже було відзначено не вимагає додаткового БЖ при підключенні. Випрямлячем служить шнур живлення. Така конструкція цікава тим, що:

  • не вимагає додаткових вкладень;
  • виглядає менш громіздко, ніж стрічка на 12 В;
  • простіша в монтажі.

Якщо ви маєте намір купити товар з цього розділу, зверніть увагу, що стрічки світлодіодні 220 вольт мають свої особливості.

Особливості та переваги світлодіодної стрічки на 220 вольт

Багато хто хоче купити даний товар, але роблять це, скоріше підкоряючись глобальному тренду. Ми ж хочемо пролити світло на деякі функціональні аспекти товарів, щоб ваш вибір був цілісним і усвідомленим.


Перед тим, як купити світлодіодну стрічку 220 вольт в Україні, зверніть увагу на такі особливості.

  1. Заглушка, вилка-коннектор, мережевий шнур з кнопкою - ось що потрібно докупити окремо для отримання повного комплекту.
  2. Послідовне підключення. Такий варіант можливий, і обмежується він лише довжиною - максимум 100 метрів.
  3. Не потрібно підбирати дроти живлення. Строгих норм по перетину не пред'являється, як у випадку зі стрічками на 12 і 24 вольта, де рекомендується застосовувати тільки провідники на 1,5 і більш «квадрата».

Звертаємо увагу, діодна стрічка 220 продається в бобінах по 50 метрів. При висвітленні великій території, паяти не доведеться зовсім - розмотуєте котушку, підключаєте в мережу, насолоджуєтеся ефектом.

Крім плюсів, є і мінуси, про які також варто знати до покупки. Відсутність БЖ підвищує ризик вигоряння діодів при сильному стрибку напруги. До того ж led стрічка 220 v не ділиться на дрібні фрагменти, як шнури 12 і 24 В. І, нарешті, мерехтіння ... Очам цей ефект непомітний, але на камеру видно. З цієї причини такого роду джерела світла рекомендується використовувати зовні приміщень.

Світлодіодна стрічка вулична - надійний, невибагливий варіант, всіляко рекомендований до покупки. Як рішення для використання всередині приміщень - суперечливе. Хіба що ви захочете стабілізувати живлення. Тоді від ефекту ШІМ вдасться позбутися повністю.