(096) 845 59 99

Клеми з'єднувальні


Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)


Сполучні клеми Wago особливості і переваги продукції

Візитна картка німецької торгової марки Wago з'єднувальні клеми, з їх допомогою всього за кілька секунд можна з'єднати кабелі або роз'єднати. Компанія протягом 35 років підтверджує якість своєї продукції, гарантує надійність і функціональність. Вибрати і купити клеммнікі Ваго в Україні запрошує інтернет-магазин LedSintez.

Особливості та переваги продукції німецької фірми

Фахівці і споживачі відзначають, що продукція німецької торгової марки не вимагає технічного обслуговування. Механізм клем заснований на технології пружинного затиску, саме ця технологія завоювала визнання у всьому світі. Крім цього, дана методика визнана міжнародним стандартом, відповідно, продукція Wago в повній мірі відповідає чинному стандарту.

Переваги клем Ваго :

  • забезпечують якісну електроізоляцію 
  • використовуються матеріали, що гарантують безпеку в процесі експлуатації ;
  • за допомогою клем можна кріпити дроти з різних матеріалів ;
  • клеми виконані з термостійкого матеріалу, що виключає ймовірність короткого замикання ;
  • навіть при наявності клем можна легко вимірювати параметри електромережі, не порушуючи ізоляцію ;
  • клеми не деформують і не ушкоджують дроти ;
  • доступна ціна на клеми Wago в Україні в порівнянні з продукцією інших фірм.

Застосування продукції Ваго не вимагає спеціальних навичок і специфічних знань.

Де купити клеми Ваго в Україні

Продукцію німецької торгової марки ви можете купити в інтернет-магазині LedSintez. У каталозі представлені не тільки клеми Wago, але також інша електрофурнітура відомих виробників.

Клеми з'єднувальні

Клема сполучна сьогодні користується особливо високим попитом. Це вигідне для споживачів електроенергії сучасне і технологічне рішення швидко витісняє застарілий і небезпечний тип з'єднань у вигляді скруток, тим самим підвищуючи нашу з вами безпеку.

Чому не варто економити на покупці клеми

Електропровід є в будь-якому приміщенні, адже без них струм не надійде до споживача, а на шляху його руху зустрічається чимало вузлів розгалуження, і дуже важливо, щоб з'єднання було надійним, пожежобезопасним, представляло собою хороший провідник (що не перешкоджає надходженню струму), підходило для скріплення проводів різного перетину, витримувало високі механічні навантаження. Кращого рішення, ніж клема, сьогодні годі й шукати, а зручність, яке тягне за собою використання цього з'єднувального елемента, важко переоцінити. Описуючи переваги, не можна не відзначити простоту монтажу, т.к. спеціальний інструмент для їх установки не потрібен, все робиться легко, швидко і безпечно.

Вибір клем і покупка

Високий попит і активне застосування клем призвело до того, що ці сполучні елементи виробники стали випускати самих різних видів. Можна вибрати ті, які обладнані з обох сторін виключно натискними зажимами, їх допомогу вам знадобитися для з'єднання між собою багатожильних проводів або м'яких. Якщо мова йде про з'єднання проводів, у яких різна жорсткість, тоді краще зробити вибір на користь пристрою, з одного боку оснащеного натискним затискачем, а з іншого з пружинними самозажимними контактами.

Вибрати і купити клеми з'єднувальні в Україні буде зовсім нескладно відвідав наш сайт. Ми пропонуємо електрофурнітуру від кращих виробників, якість якої гарантовано. Асортимент величезний, ціни демократичні, доставка здійснюється жителям Києва і будь-яких інших міст.