(096) 845 59 99

Інше


Показано з 1 по 24 із 27 (всього 2 сторінок)


Класичне визначення свідчить, що вимикач, цей пристрій, покликане розмикати електричний ланцюг, тим самим перериваючи надходження електроенергії на прилад. Фактично так і є, однак сучасні аналоги, увібрали в себе не тільки функцію розмикання, а й оповіщення. Ми говоримо про моделі з вбудованою індикацією, що вельми зручно для бра, світильників і електроприладів. Не потрібно довго блукати у темряві, намагаючись знайти заповітну клавішу - яскравий вогник підкаже правильний напрямок. Яким аналогом вимикачів слід вважати пульти ДУ, з тією лише різницею, що вони дають команду електроніці припинити подачу харчування на основні агрегати. При цьому плата живлення залишається під напругою.

Сучасні вимикачі робляться з термостійких матеріалів, але потрібно розуміти, що вимоги до матеріалів і конструктивному виконанню сильно залежать від призначення пристроїв: побутові, комерційні, промислові.

Різновиди перемикачів

Незважаючи на одну функцію, дані вимикачі можуть відрізнятися виконанням. По розташуванню зустрічаються варіанти з фіксацією безпосередньо на силовому кабелі, або ж на щитку, консолі, лицьовій поверхні основного приладу. За способом спрацьовування бувають :

  1. «Гойдалки». З перекладом в крайнє положення лунає характернє клацання. Просте і надійне рішення.
  2. Підпружинена кнопка. Більш «елегантний» варіант розмикача, що займає мінімум місця. Пластиковий шток опускається всередину корпусу, тим самим поєднуючи контакти. При повторному спрацьовуванні, шток піднімається, розмикаючи пластини.

Що зручніше кнопка або качелька, важко сказати однозначно. На стороні першої компактність і легкість спрацьовування, на стороні другої надійність і довговічність.

Вибираючи цей аксесуар, слід врахувати напругу мережі, тому як є прилади, розраховані на побутову мережу 220 Вольт, а є зразки, що витримують промисловий стандарт в 380 Вольт. Крім цього рекомендуємо обміркувати захист від випадкового натискання. Щоб перемикач не спрацював в самий невідповідний момент, його слід обладнати спеціальною кришкою.

Подача живлення на побутові прилади неможлива без шнура. Часто буває так, що в недорогий техніці він просто переламувати або перегорає. Ми пропонуємо як спеціалізовану кабельну продукцію для LED світильників, так і універсальний мережевий шнур, відповідний для будь-якої техніки.