(096) 845 59 99

Вилки електричні


Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)


Електричні вилки які бувають, критерії вибору

Електричні вилки штепсельні пристрої, призначені для підключення і відключення електроприладів до джерела живлення. Сьогодні в каталозі інтернет-магазину LedSintez представлений великий вибір виробів від простих, до вилок з вимикачем харчування і індикатором, кожна модель відрізняється конструкцією, розмірами і вартістю. Також для економії електроенергії в нашому магазині ви можете купити розетки з таймером і іншу продукцію для організації системи освітлення.

Які бувають електричні вилки

Залежно від конструкції виділяють два види електричних вилок :

  • нерозбірні ;
  • розбірні.

Більшість електроприладів оснащуються саме нерозбірними вилками, відповідно, в разі поломки цього елемента конструкції, доводиться відрізати її і міняти на нову. Розбірні електричні вилки це абсолютно герметична конструкція, всередину якої не потрапляє і пил, а також інші сторонні предмети. Вони забезпечують надійне і безпечне кріплення до шнура.

Важливо! Для приєднання вилки до шнура вручну використовують розбірні конструкції.

Розбірні моделі бувають двох типів :

  • пряма ;
  • бічна або вилка кутова з заземленням для більш безпечної експлуатації.

Основна перевага розбірних конструкцій можливість багаторазово використовувати, якщо виникла необхідність замінити провід.

Крім цього, розрізняють вилки побутові і силові, плоскі для економії місця і прямі. Також вироби відрізняються наявністю або відсутністю заземлення і величиною номінального струму.

Якщо вам необхідно купити вилку мережеву 220В, відвідайте інтернет-магазин LedSintez і зробіть свій вибір.

Вилки електричні

Вилка електрична відноситься до числа найбільш затребуваних складових електрофурнітури, жоден прилад не буде працювати без цього незамінного комплектуючого, і, якщо даний елемент вийшов з ладу ви без праці зможете вибрати відповідний для вас в нашому інтернет-магазині.

Головні вимоги до електрофурнітури

Вирішивши купити вилку електричну, слід, крім виду, звертати увагу на кілька важливих критеріїв, але в першу чергу на гарантію надійності вироби і безпеки. Для цього ми пропонуємо вам тільки той асортимент, який представлений перевіреними виробниками, надійний і пожежобезпечний, що має відповідні сертифікати. Всі вироби повинні володіти високим ступенем захисту, виготовлятися з жароміцних і самозатухающих матеріалів, забезпечуватися відмінною ізоляцією.

Види вилок електричних

Перерахованим головним критеріям відповідає будь-який вид, пропонований в нашому електронному каталозі. У нас ви зможете купити :

  • вилки електричні з заземленням і без нього (так звані євро моделі) ;
  • перехідники (незамінне рішення для тих, у кого встановлена розетка «євро», а підключення потрібно приладу з виделкою англійського стандарту) ;
  • вилки, оснащені індикатором живлення на корпусі і вимикачем ;
  • трійник або двійник ;
  • вилки мережеві, під прямє введення, під бічний ;
  • роз'єм внутрішній або зовнішній (адже нерідко потрібно приєднати малопотужний електричний прилад до стандартної одно- або трифазної мережі).

На нашому сайті представлений широкий асортимент електрофурнітури, вся вона відмінної якості, від кращих виробників, відповідає всім вимогам безпеки. Купити вилки електричні за найдемократичнішою вартістю можуть жителі різних міст України (від Києва і до будь-якого прикордонного селища), ми організуємо доставку.