(096) 845 59 99

Блоки живлення для світлодіодної стрічки


Показано з 1 по 24 із 39 (всього 2 сторінок)


Блок живлення для світлодіодної стрічки як розрахувати потужність і вибрати прилад

Для безпечної і безперебійної роботи світлодіодної стрічки буде потрібне практичне і довговічне джерело постійного струму. Діодам необхідна невисока напруга, відповідно, блок живлення led стрічки перетворює стандартний струм електромережі в постійний.

Як визначити потужність блоку живлення

Перш ніж купити блок живлення для світлодіодної стрічки, необхідно розрахувати потужність пристрою. Для цього достатньо подивитися в технічному паспорті потужність одного метра стрічки і помножити на кількість метрів. Це значення і стане орієнтиром для вибору потужності перетворювача струму.

Запас потужності!

Не можна купувати блок живлення впритул, важливо, щоб номінальна потужність перетворювача струму на 60% перевищувала максимально споживану потужність. Такий запас забезпечить стабільну роботу приладу.

Важливо! Якщо потужності пристрою виявиться недостатньо, світлодіоди будуть мерехтіти і періодично затухати. Крім цього, невідповідність потужності відіб'ється на довговічності обладнання та якості освітлення.

Особливо важливий запас потужності в процесі організації системи освітлення на вулиці, де світлодіоди піддаються температурним впливам.

У каталозі інтернет-магазину LedSintez представлено кілька видів блоків живлення для світлодіодних стрічок, що розрізняються матеріалом корпусу і призначенням.

  • У корпусі з пластику прилад невеликий, легкий, використовується для підсвічування приміщень. Відрізняється потужністю до 100 Ватт.
  • Негерметичний блок живлення встановлюють в спеціально обладнаних відсіках з іншим обладнанням для світлодіодного освітлення.
  • Герметичний блок живлення використовується для зовнішнього підсвічування, відрізняється максимальним захистом від вологи і пилу, прилад стійкий до туману, снігу.

Купити блок живлення для світлодіодів в Києві вас запрошує інтернет-магазин LedSintez. Ми пропонуємо великий вибір моделей для реалізації різних освітлювальних проектів.

Швидко і за вигідною ціною купити блок живлення для світлодіодної стрічки

Популярність світлодіодної продукції зростає в геометричній прогресії, що не дивно, враховуючи здатність таких світильників споживати мінімум електроенергії і забезпечувати якісне освітлення. Серед інших виділяють лед-стрічки, працездатність яких забезпечують блоки живлення. Дозволяти світлодіодним стрічкам 12в працювати без надійного блоку живлення значить, в кілька разів підвищити ймовірність перевантажень. Використання ж якісного трансформатора виключає ризик передчасного виходу стрічки з ладу, а також недостатнє освітлення приміщення або території.

Витратити мінімум коштів, щоб купити пристрій для трансформації змінної напруги в постійну, можна, зробивши замовлення на нашому сайті. Щоб підібрати блок живлення для світлодіодної стрічки, необхідно визначитися з тим, якою буде його потужність, що залежить від інтенсивності експлуатації освітлювального обладнання, площі та інших факторів. На нашому сайті ви можете купити блок живлення для світлодіодної стрічки потужністю від 12 до 500 Вт. Крім цього, трансформатор може мати різний тип охолодження (пасивний або активний) і тип корпусу (герметичний або негерметичний). Значення мають і габарити пристрою, адже саме від них залежить, чи вдасться розмістити його таким чином, щоб він був практично непомітний.

Ціна при замовленні в нашому інтернет-магазині порадує доступністю, а доставка в будь-яке місто України буде виконана строго в обумовлені терміни. У числі наших постійних партнерів - перевірені фірми-виробники деталей для світлодіодних виробів, такі як Sean, Foton, Horoz, Feron і Ledmax, а професійні консультанти готові допомогти з підбором оптимального блоку живлення з урахуванням вашого бюджету і запитів.