(096) 845 59 99

Про нас

Шановні покупці! Ради вітати Вас в нашому інтернет-магазині Sintez.


Наша фірма була заснована в 1989 році, а працювати безпосередньо зі світлодіодною продукцією наші співробітники почали з 2007 року, коли велика частина населення ще навіть не були знайомі з такими термінами як світлодіодна стрічка, led лампа і світлодіодний модуль. Шляхом методу проб і помилок ми накопичили величезний досвід в роботі зі світлодіодним освітленням і зараз наші фахівці можуть професійно проконсультувати наших покупців у виборі товару. Найбільш часто нам задають питання щодо розрахунку необхідної кількості товару і монтажу продукції. Наші співробітники допоможуть Вам грамотно підібрати товар, відповідний саме до Вашого інтер'єру, підкажуть, як підключити, наприклад, блок живлення або світлодіодну стрічку.

Наша компанія працює безпосередньо з виробниками світлодіодної продукції, тому ми можемо запропонувати Вам прийнятні ціни. Для оптових покупців у нас передбачена гнучка система знижок. Весь придбаний товар проходить ретельну перевірку і тестується приладами на якість. Тому ми з твердою впевненістю можемо повідомити, що ми продаємо тільки якісний товар, так як ми поважаємо і цінуємо наших покупців.

Купуючи товар в нашому інтернет-магазині, ми просимо Вас залишати свої відгуки про товар і роботі наших співробітників, так як ми цінуємо Вашу думку і хочемо з Вашою допомогою розвиватися і робити нашу роботу краще.