(096) 845 59 99

Пульти дистанційного керування


Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)


Пульт дистанційного керування світлом які бувають, як вибрати

Дистанційне керування електричними приладами сьогодні звична норма, все більшої популярності набирає пульт дистанційного керування світлом, за допомогою якого регулюється робота освітлювальних приладів, наприклад, стельових світильників або настінних бра. Реалізувати максимально зручну освітлювальну систему, незалежно від висоти стель і площі приміщення, можна за допомогою дистанційного вимикача.

Який купити пульт управління світлом для побутового використання

Пульт управління світлом актуальний практично в будь-якій ситуації, його можна використовувати в побуті, офісі. Пристрій дозволяє виконувати основні функції :

  • включати і вимикати світло ;
  • налаштовувати різні режими ;
  • регулювати інтенсивність освітлення і яскравість.

В асортименті магазину LedSintez представлені пульти управління двох категорій :

  • інфрачервоні ;
  • радіохвильові.

Інфрачервоний пристрій працює виключно в умовах прямої видимості освітлювального приладу і за умови, що відстань не перевищує 10 метрів. Якщо необхідно управляти світлом з іншої кімнати, необхідно придбати радіохвильовий пульт або встановити контролер інфрачервоних сигналів, який перетворює інфрачервоний сигнал в радіосигнал.

Радіохвильовий пульт управління здатний управляти приладом без його видимості. Такий пристрій відмінно підходить для управління освітлення у дворі або заміському будинку.

Важливо! Частота хвилі пульта не впливає на роботу інших пристроїв. Потужності пристрою досить, щоб регулювати освітлення з відстані 100 метрів.

Підібрати і купити в Києві дистанційний вимикач світла запрошує інтернет-магазин LedSintez.

Пульти дистанційного керування

Дистанційне керування - це популярне сучасне рішення, значно розширює можливості людини в контролі над освітленням, причому, не обмежуючись кімнатою. Сьогодні пульти активно використовують жителі України не тільки, щоб виконувати управління побутовими електроприладами, а й для регулювання подачі світла в будинку, на вулиці, в гаражі, на складі. Крім того, за допомогою дистанційного впливу піднімають / опускають жалюзі, шлагбауми, ворота гаражів.

Переваги покупки дистанційного вимикача

Дистанційний вимикач в рази виграє у класичного варіанту, який розрахований був тільки на включення або вимикання світла і лише з єдиної точки. По-перше, пульт може впливати на кілька джерел світла. По-друге, дистанційне керування світлом при взаємодії з диммером може на відстані регулювати ступінь освітленості приміщення, знизити навантаження і зробити його яскравим або приглушеним.

Дистанційне керування, якщо воно передбачено для світла, не впливає на роботу інших приладів і не заважає їх функціонуванню, т.е. вирішили замінити стару систему регулювання освітлення хвилюватися нема про що. Кожна модель продається в комплекті з дистанційним перемикачем освітлення (приймачем сигналу), який монтується в електромережу і, отримавши сигнали від пульта, відключає або навпаки, подає електрику на певній ділянці ланцюга.

У нас на сайті ви зможете підібрати і замовити якісний пульт, за прийнятною вартістю і з доставкою до Києва та інших міст України. У нас представлений величезний вибір товару, купити можна дво- і триканальні моделі, що відрізняються технічними характеристиками, можливостями і радіусом дії. Ціна у нас нижче, ніж у багатьох конкурентів, а при оптовому замовленні ви зможете отримати знижку, що зробить придбання ще більш вигідним.