(096) 845 59 99

Таймери


Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)


Електронні розетки з таймером функціональні особливості, як вибрати

Сьогодні на ринку електрообладнання представлено багато пристроїв, використання яких спрямоване на економію електроенергії, електронна розетка з таймером в автоматичному режимі включає і вимикає прилади, перешкоджаючи їх перегріву і надмірної трати електроенергії. Крім цього, такі розетки використовуються для створення видимості присутності людей в будинку.

Функціональні особливості розеток з таймером

Перш за все, такі пристрої розрізняються принципом роботи. Електричний прилад вмикається вимикається в певний час, який вказує користувач. Таким чином, можна запрограмувати пристрій, щоб, наприклад, включення обігрівального приладу здійснювалося щодня о 16-00. Завдяки наявності в конструкції вбудованного годинника і календаря таймер спрацює чітко в зазначений час.

Які бувають електронні таймери в інтернет-магазині LedSintez:

тижневе реле - встановлюється день тижня, коли потрібно включити і вимкнути прилад.

Також таймери розрізняються за типом конструкції:

  • модульні монтуються в спеціальну планку або в електрощитову;
  • моноблочні автономні пристрої.

Перш ніж вибрати пристрій, необхідно чітко розуміти, які функції покладені на прилад. Якщо мова йде про застосування в побуті для невеликих приладів, досить вибрати реле для розетки. Якщо необхідно регулювати роботу декількох приладів, потрібен таймер або реле часу, яке монтується в щитову. Крім електронних розеток з таймером в каталозі представлений великий вибір мережевих вилок та іншої необхідної продукції для організації системи освітлення.

Таймери

Хочете купити таймер? Це вірне рішення. Ми розглядаємо пристрій, який покликаний контролювати подачу струму в електричній мережі. Його основне завдання - підключити електричне навантаження в заданий споживачем момент, а через вказаний проміжок часу відключити.

Якщо ви вирішили купити таймер включення, уважно ознайомтеся з асортиментом товару. Тут є пристрої, які монтуються в електричні щитки або встановлюються у розетки. Якщо говорити про перший варіант, його можна запрограмувати на подачу навантаження споживачеві в певний момент і подальше його відключення після закінчення заданого часу. Що стосується моделей з вбудованою розеткою, то їх дія поширюватиметься тільки на підключений прилад. Точність обладнання досягає максимально високих відміток, тому виправданість його придбання не може викликати питань.

Який таймер використовувати ви вирішуєте в залежності від наявних завдань. Розглянуті моделі мають різний механізм роботи, але за своєю суттю схожі. Вони дозволяють:

  • вибирати програму включення і виключення;
  • визначати час роботи мережі або відповідний режим;
  • контролювати вихідну потужність.

Якщо говорити про якість продукції, в ній не може бути сумнівів. Вирішивши купити таймер часу, ви відзначите, що ми пропонуємо тільки товари від перевірених виробників. Це дозволяє отримати впевненість у тому, що пристрій буде залишатися в справному робочому стані тривалий термін.

Що стосується територіальних обмежень, вони повністю відсутні. Ми готові організувати оперативну доставку продукції в будь-яку точку України: Київ, Харків, Дніпро, інше місто країни. Залишається купити електронний таймер в потрібному варіанті, оформити оплату і заявку на доставку.