(096) 845 59 99

Led люстри


Показано з 1 по 24 із 32 (всього 2 сторінок)


В цьому розділі каталогу ми пропонуємо купити світлодіодну люстру - найсучасніший формат освітлення для квартир, будинків, офісів, барів та інших громадських закладів. Може здатися, що подібні заяви не обґрунтовані, але якщо згадати, що на даний момент світлодіодні джерела світла є найбільш передовими за багатьма технічними та естетичними параметрами, стає ясно, що наша позиція має раціональне обґрунтування.

Що таке світлодіодна люстра в "обивательському" розумінні? По-перше, гарне джерело світла, яке продукує м'яке рівномірне світіння. По-друге, прилад з великою кількістю режимів світіння, регульованих як по температурі, так і за інтенсивністю. По-третє, центральний елемент інтер'єру приміщення.

led люстра купить

Щоб купити, причому, бажано недорого люстру, ми зазвичай жертвуємо дизайном, або загальною потужністю. Перед тим, як замовити стельові LED світильники або люстри, зверніть увагу, що вам не доведеться жертвувати перерахованими параметрами, так як технологію напівпровідникових елементів вже давно освоїли і «обкатали» багато китайських компаній, а також підприємства СНД. Завдяки чому кожен український споживач може дозволити собі замовити світильник з вельми скромним цінником, який 10 років тому коштував би в рази дорожче.

Але не тільки ціна визначає популярність світлодіодних люстр.

У чому секрет популярності ЛЕД люстр?

Мініатюризація джерел світла відкрила нові творчі горизонти для дизайнерів. Коли «лампочку» можна розмістить на гнучкій стрічці, товщиною в чверть міліметра, креативщики компаній починають видавати самі що ні на є футуристичні проекти: плафони (якщо їх можна назвати такими) химерних геометричних форм, блискучі кристали, цільні картини, складені з дрібних вогників-світлодіодів. Епоха LED розкривається перед споживачем у всій своїй могутності і красі. Найцікавіші і незвичайні світлові прилади робляться на базі цієї технології.

Якщо спробувати висловитися більш «компактно», то люстра LED це:

  • стильно;
  • оригінально;
  • функціонально;
  • економічно вигідно.

Скептики можуть заперечити, що у ЛЕД є один великий мінус - погана ремонтопридатність. Мовляв, якщо перегорить стрічка, прилад можна викинути, так як заміна всього сегмента джерел за ціною буде порівнянна з вартістю нового приладу. У цьому твердженні є відразу кілька помилок. Перше - середній експлуатаційний ресурс світлодіодів - 7-10 років. Поки люстра вийде з ладу, ви і самі захочете замінити її на щось новеньке. Друге - заміна стрічки не такий вже дорогий захід, тим більше що купити LED стає простіше і дешевше. Іншими словами, якщо вам подобається стельова LED люстра, не слухайте скептиків - сміливо купуйте! Даний тренд захопив світ, так що якщо не хочете відстати від моди .... в загальному, ви зрозуміли.

З яких елементів складається світлодіодна люстра

Пристрій світильника майбутнього простим не назвеш але, тим не менше, всі елементи виконані з запасом міцності і допуском по електричним стрибкам. До речі, ризик вигоряння через різку зміну напруги або сили струму у таких приладів набагато нижчий завдяки вбудованому трансформатору, який відповідає за зниження і стабілізацію харчування.

Тепер, поговоримо про конструктивні особливості. Великі люстри на ЛЕД мають в комплекті пульт. Тому, якщо ви плануєте світлодіодні люстри з пультом купити в Україні, придивляйтеся до моделей побільше, як мінімум з чотирма плафонами і двома температурними профілями випромінювання.

Пристрій люстр:

  1. Кріпильний вузол, представлений хрестовиною або планкою.
  2. Блок керування. Набір з плат, контролера, понижувального трансформатора, проводів.
  3. Драйвер. Елемент, який відповідає за перемикання режимів, комутацію ліній.
  4. Приймач + антена. Частина, що приймає сигнали від пульта дистанційного керування.
  5. Світлодіодні стрічки. Джерела світла, закріплені на гнучкой підставі. Розміщуються в мініатюрних трубкоподібних плафонах, виконаних найчастіше з матового оргскла.
  6. Колодки для підключення, пульт, елементи декору, металева арматура.

Перед тим, як купити led люстру, потрібно визначитися з її потужністю (яскравістю). Вибираючи прилад за цим параметром, відштовхуємося від номінального світлового потоку. Наприклад, 9 ват ЛЕД видають 810 люменів, чого достатньо для освітлення невеликої або середньої кімнати, площею 6-12 м2. Середнє значення потужності світлодіодної люстри знаходиться на позначці 40-50 Вт. Переводимо в люмени, отримуємо 3600-4000 люменів, що покривають, за мірками житлових приміщень, гігантський простір, площею 50-60 м2.

Так що, якщо потрібна максимально яскрава лед люстра з пультом, звертайте увагу на моделі, потужністю 25 Вт і більше.