(096) 845 59 99

Потужні світлодіоди


Показано з 1 по 24 із 55 (всього 3 сторінок)


Потужні яскраві світлодіоди технічні параметри, особливості конструкції, як вибрати

Світлодіоди поступово витісняють лампи розжарювання завдяки експлуатаційними характеристиками. Всі світлодіоди відрізняються тривалим терміном служби, ефективністю, безпекою та економічністю. Крім цього, світлодіоди здатні працювати в екстремальних умовах. За рахунок технічних параметрів світлодіоди стали універсальним рішенням для організації освітлення в приміщенні і на вулиці. У каталозі інтернет-магазину Sintez представлені потужні, яскраві світлодіоди, що працюють більше 50 000 годин.

Особливості потужних світлодіодів

Світлоносії такого типу являють собою світлодіодну матрицю - потужне точкове джерело освітлення, що складається з набору світлодіодних кристалів. Кристали при цьому кріпляться до однієї плати і покриті єдиним шаром люмінофора.

Характеристика потужних діодів здатність працювати від невисоких струмів і при цьому створювати рівномірний, яскравий світловий потік. Очевидна перевага - завдяки невисокій потужності такі освітлювальні прилади не потребують додаткового відведення тепла. Потужний світлодіод здатний пропускати струм не менше 300 мА, для його установки використовується спеціальна платформа. Якщо мова йде про світлодіоди для вуличних прожекторів, буде потрібен спеціальний радіатор.

Де купити в Україні потужні світлодіоди

Яскраві діоди використовуються у галузях: автомобілебудування, освітлення житлових приміщень і вуличне освітлення, реклама, архітектура, сільське господарство. Навіть для розведення рослин в теплицях потрібна потужна світлодіодна фітолампа. Інтернет-магазин Sintez запрошує купити в Україні дуже яскраві світлодіоди високої якості і з гарантією.

Потужні світлодіоди

Світлодіоди це один з найбільш вживаних видів освітлення, їх незаперечні переваги призвели до того, що попит з кожним днем ​​зростає, і сфера застосування розширюється. У зв'язку з цим виникла необхідність в поданні джерел світла, потужність і можливості яких набагато вище, і сучасні виробники відмінно впоралися з цим завданням, випустивши потужні світлодіоди матричні для прожекторів, які в широкому асортименті представлені для вас на сторінках нашого сайту.

У чому їх особливість і перевага

Купити потужні світлодіоди в Україні - це у всіх сенсах вдале і вигідне рішення. По-перше, у них в кілька разів вище ресурс роботи при більш низьких витратах на обслуговування і енергоспоживання (їх економічна ефективність доведена і не викликає сумнівів, адже вони можуть дозволити вам заощадити до 80% електроенергії). Крім того, на користь потужних світлодіодів говорять і такі факти, як:

  • надійність;
  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • висока світловіддача навіть при невеликих габаритах;
  • відсутність елементів з високими температурами, що дозволяє створити безпечні умови для експлуатації;
  • низький тепловий опір;
  • відсутність шкідливих речовин (ртуті, свинцю);
  • широкий діапазон світіння.

Підібрати і купити потужні світлодіоди сьогодні можна для застосування в побуті, для використання у вуличних і промислових освітлювальних приладах, для облаштування передніх фар в автомобілі.

Вони знайшли широке застосування:

  • в світловому модулі світлофорів, лед-екранів, дорожніх знаків;
  • у внутрішніх і зовнішніх приладах освітлення та індикації в автомобілях;
  • в сфері зовнішньої реклами.

Також, найчастіше, вони використовуються в якості світлодіода для прожектора в ландшафтному освітленні, освітленні будівель і т.д.

Про купівлю світлодіодів

Купити потужні світлодіоди з доставкою в Київ або інші міста країни сьогодні ви можете за допомогою нашого сайту. Тут представлений великий вибір потужних світлодіодів від надійних виробників, які гарантують високу якість своєї продукції. Подивившись каталог, ви зможете переконатися, що ціна представлена ​​адекватна, плюс, передбачена вигода для оптових покупців.