(096) 845 59 99

Промислові прожектори


Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)


Промислові світлодіодні прожектори як вибрати освітлювальний прилад

Практичне і економічне рішення для освітлення промислових зон - потужні промислові світлодіодні світильники для зовнішнього та внутрішнього освітлення. Такі освітлювальні прилади зручно встановити на території складських приміщень, в промислових зонах, цехах, для освітлення ангарів і підсобних приміщень.

Особливості висвітлення промислових зон

До параметрів і якості промислового освітлення пред'являються певні вимоги:

 • світло повинне бути яскравим, але не сліпучим, інтенсивність світлового потоку визначається зорової чіткістю і складністю виробничого процесу;
 • конструкція повинна бути оснащена антивідблискувальними дифузорами і сітками пристрою, котрі заливають всю площу світлом, але безпечні для сітківки ока;
 • рівномірне освітлення на майданчику, не повинно бути темних і дуже світлих ділянок;
 • для приміщень зі спеціальними умовами експлуатації використовуються світильники з відбивачами;
 • оптимальна температура світла від 3300 до 7000 градусів за Кельвіном.

Корисно знати! З 2012 року кількість світлодіодних освітлювальних приладів у всьому світі збільшилася в кілька разів, а в країнах Європи використання лед прожекторів становить 65%. Найбільш затребувані в категорії промислових моделей - купольні світильники, така конструкція вважається комфортною і практичною.

Чому експерти рекомендують купити прожектор вуличний

Освітлювальне обладнання працює при температурі від -60 до +60 градусів. Кут розсіювання світла варіюється від 60 до 230 градусів. Термін експлуатації складає 50 тисяч годин, це аналогічно 5-7 років.

Технічні параметри:

 • світловіддача від 120 Лм / Вт;
 • коефіцієнт потужності більше 0,9, чим більше значення, тим ефективніше споживається енергія, відповідно;
 • постійна робоча напруга - 12 V;
 • робоча потужність від 9 Вт до 1000 Вт;
 • температура світлового потоку - від 3000 до 7000 К.

В інтернет-магазині ledsintez вам допоможуть підібрати освітлювальне обладнання з необхідними експлуатаційними характеристиками. Для освітлення великих промислових площ необхідно підібрати прожектор 150w, який забезпечує рівномірний розподіл світлового потоку по всій площі.

Промислові прожектори

Пропонуємо вашій увазі промислові світлодіодні прожектори. Вони розраховані на організацію внутрішнього і зовнішнього освітлення, представлені широким асортиментом, відрізняються технічними характеристиками. Всі світлодіодні прожектори мають мале енергоспоживання. Так вони будуть дозволяти економити електроенергію. При цьому, показники яскравості світла досягають високих відміток. Це дає можливість організувати якісне освітлення приміщення при мінімальних витратах.

Зверніть увагу на довговічність продукції. Цю якість характеризує будь-який промисловий прожектор. Він має високий клас захисту, стійкий до будь-яких негативних зовнішніх чинників, будь то пил, волога, коливання температур, миючий засіб.

Вирішивши замовити у нас освітлювальний прилад, спочатку визначте об'єкт, для якого потрібно організувати освітлення, подумайте, наскільки сильний потрібен світловий потік. Якщо це об'ємна територія, порахуйте, скільки лед-прожекторів вам необхідно. Також визначте, скільки в ідеалі виріб повинен споживати електроенергії. На підставі цих критеріїв ви зможете підібрати оптимальний варіант, враховуючи такі параметри товару:

 • потужність і показники напруги;
 • температура світла і світловий потік;
 • розміри виробу;
 • матеріал і розміри корпусу;
 • клас захисту.

Якщо говорити про вигоду придбання, всім, хто вирішив придбати промислові прожектори освітлення, інтернет-магазин «Sintez Led» надасть можливість зробити це з особливою економією. Ціна товару максимально демократична. При цьому, ми можемо дозволити вам економити без шкоди якості. Будь-яка модель прослужить тривалий термін, не вимагаючи ніяких витрат на обслуговування.

Здійснити покупку у нас можуть всі. Ми відправляємо товар по всій Україні, будь то Київ чи інше місто.