(096) 845 59 99

Світлодіодні світильники на 12V-24VВ життя людини XXI століття увійшла LED продукція, яка оточує її всюди в приміщеннях громадського користування, на роботі, вдома і навіть на паркових алеях. На зміну застарілим джерелам освітлення лампочкам розжарювання, галогенним або ртутним прийшли світлодіоди. Вони компактні, мають тривалий термін експлуатації, можуть монтуватися в усі світильники. У чому їх практична перевага розповімо в статті.

Майбутнє за світлодіодами

"Надійні і ефективні" таку характеристику можна дати led світильникам 12v, які випускаються у всіляких конфігураціях. Незалежно від того, яке виконання приймає те чи інше джерело світла, лампочки будуть мати однакові переваги, яких налічується чимало.

Перше, за що світлодіоди отримали широку популярність, став комфорт. Нові технології дозволили зробити навіть вбудовані світильники 12-24v яскравими максимально і наближеними до природного світла. У такій обстановці очі людини практично не втомлюються, до того ж всі кольори і відтінки сприймаються такими, якими вони є.

Друга, але не менш важлива, особливість економія. Людям властиво шукати вигоду. А світлодіоди, за своєю суттю, одне з найбільш економних придбань. Посудіть самі, одна лампочка з точкового світлодіодного світильника 12в здатна працювати близько 10 років без перерви. До того ж, світлодіод споживає мінімум електричної енергії. Також, такий тип освітлення практично не реагує на перепади напруги в мережі, не втрачає яскравості, що не буде мерехтіти. Там, де лампа розжарювання буде давати збої і постійно виходити з ладу, світлодіод продемонструє стабільну роботу.

Третє, різноманітність дизайнів. Сьогодні не важко буде знайти консольний led світильник 12-24в або вбудований прилад під конкретний інтер'єр. Вироби відрізняються розмірами, формою, способом монтажу, але незмінним залишається довгий термін експлуатації і висока якість світлового потоку.