(096) 845 59 99

Шинопровід трековий і з'єднувачі для треків


Показано з 1 по 24 із 32 (всього 2 сторінок)


Освітлювальні шинопроводи гнучкість, універсальність і бездоганний стиль

Трекові системи сучасне і практичне рішення для освітлення торгових площ, офісів, музеїв, галерей. Світлове оформлення з їх допомогою можна зробити більш гнучким, кожне джерело світла можна легко пересувати, акцентуючи увагу клієнтів на необхідній зоні або об'єкті. Крім цього, трекові системи відрізняються високою міцністю на вигин і злам.

Що таке трековий шинопровід

Освітлювальний шинопровід або трековий шинопровід являє собою алюмінієвий профіль, всередині якого знаходяться мідні контакти. Особливості освітлювального обладнання:

  • можливість створювати проекти освітлення різної конфігурації і складності;
  • існує два типи шинопровода для трекового світильника: накладний та вбудований.

Накладний або підвісний шинопровід монтують до стелі, коли приміщення вже експлуатується і система освітлення введена в дію.

Вбудований шинопровід застосовується на етапі проектування освітлювальної системи. Таке рішення зажадає великих фінансових вкладень, але результат буде виглядати більш естетично.

П'ять причин купити трек систему

  1. Універсальність: шинопровід сумісний з різними видами світлодіодних ламп, дозволяє створювати схеми різної конфігурації.
  2. Адаптованість: освітлювальну систему можна адаптувати будь-якими адаптерами.
  3. Можливість підібрати довжину блоків.
  4. Простий монтаж: кріпильні отвори виконані на відстані 50 см для зручного кріплення в потрібному положенні.
  5. Просте підключення: мінімальна кількість деталей при максимальній функціональності.

В інтернет-магазині ledsintez представлений великий вибір трек систем надійних виробників. Ми гарантуємо якість кожного товару, оскільки у продажу представлена ​​продукція, що відповідає чинним стандартам якості. Вибирайте якісні комплектуючі, тільки в цьому випадку освітлювальна система буде працювати злагоджено і без перебоїв.

Трековий шинопровід і з'єднувачі для треків

Якщо вас зацікавила трек система освітлення, це виправданий вибір. Вона відрізняється високими показниками продуктивності і функціональності, а монтаж виконується без особливих складнощів. Потрібно тільки придбати елементи, з яких повинна складатися конструкція.

В першу чергу потрібно купити шинопровід. Він являє собою профіль, всередині якого розміщуються провідники, які підводять струм до освітлювальних пристроїв. Він має напіввідчинену конструкцію, завдяки чому забезпечує легкий доступ до проводів при наявності такої необхідності. Тут важливі не тільки технічні характеристики, але і естетичний момент, тому до вибору слід підходити з усією притаманною відповідальністю.

Визначаючи відповідний шинопровід, дивіться на його колір і довжину. Перший повинен відповідати загальній колірній гаммі системи і інтер'єру, а остання розраховується залежно від площі приміщення і особливостей створюваної конструкції. Також враховуйте максимально допустимий струм, показники якого важливі для безпечної експлуатації системи.

Якщо ви плануєте придбання декількох профілів, пам'ятайте про те, що потрібно з'єднати кожен елемент з наступним. Для цього використовуються спеціальні з'єднувачі, які також представлені в даному розділі каталогу. З їх допомогою кожна окрема складова в поєднанні з іншими компонентами буде утворювати єдину систему освітлення, що відрізняється належної функціональністю.

Незалежно від того, який продукт ви вирішите замовити, ціна питання буде залишатися в демократичних межах. Ми ретельно контролюємо цей момент, пропонуючи своїм клієнтам вигідні умови для здійснення покупок.

Цікавить питання доставки? Вона здійснюється в будь-які міста України: Київ, Харків, Кіровоград, Бердянськ, Дніпродзержинськ тощо.