(096) 845 59 99

Профіль для світлодіодної стрічкиПрофіль для світлодіодної стрічки


Займаючись облаштуванням освітлення в своєму житлі, мріючи зробити його за сучасними технологіями і вибравши світлодіодний тип підсвітки, ви неодмінно зіткнетеся з необхідністю купити профіль під світлодіодну стрічку, широкий вибір видів якого представлений для вас на нашому сайті. Цей тип комплектуючих сьогодні активно застосовується в побуті, допомагаючи реалізувати в інтер'єрі найцікавіші дизайнерські рішення з оригінальним підсвічуванням. Також він надає неоціненну допомогу в оформленні вітрин, підсвічування торгового обладнання, ступенів, рекламних стендів.

 
Призначення і особливості


Призначення профілю - забезпечення основи, на яку можна приклеїти світлодіодну стрічку. Далеко не всі споживачі відразу оцінюють необхідність і важливість цієї конструкції, адже на практиці стрічка цілком може фіксуватися на будь-якій поверхні. Але алюмінієвий профіль - це ваш додатковий захист і безпека. Основною характеристикою вважається здатність розсіювати тепло, потужність стрічки виробники зазначають в Ватах на один метр, і вона може бути 10-24 Вт / м і більше, тобто профіль буде діяти як тепловідвід. Установка профілів під світлодіодну стрічку розрахована також на те, щоб виконувати функцію захисту джерела світла від механічних пошкоджень. Що стосується матеріалу, то перевага віддається алюмінію.


Види профілів

Сучасні виробники приємно дивують різновидами профілів і їх формами. Конструкції, які сьогодні можна замовити в Україні, відрізняються своїми особливостями і залежать від монтажу:
  • кутова. В даному випадку світло від стрічки вдається направити під кутом в 45 градусів;
  • накладна. Вона може бути встановлена ​​на будь-якій поверхні, кріплення можливе на саморізи або за допомогою двостороннього скотча;
  • вбудована. Являє собою відмінне рішення для реалізації оригінальних дизайнерських рішень в інтер'єрі. Найчастіше її завдання - виконувати з'єднання ДСП і гіпсокартону, а на місці стикування прокласти світлодіодну стрічку, причому так, щоб вона не виступала над поверхнею. Особливо поширений цей варіант при облаштуванні кухні (завдяки такій «хитрощі» навісна шафа світиться знизу).
Купити алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки можна кутовий, накладний, вбудований, вузький і широкий, в чорному кольорі і в сріблі. Крім того, дана категорія зазвичай доповнюється екранами - світлорозсіювачами, які можуть бути матовими або прозорими.
На нашому сайті купити профіль для світлодіодної стрічки з доставкою можуть жителі різних міст (Києва і інших). Ми гарантуємо якість і лояльні ціни.