(096) 845 59 99

Аварійні світильники led


Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)


Пропонуємо купити аварійні лед світильники високої якості з доставкою по Україні. Гарантія 1-3 роки, залежно від моделі. Роздрібні і оптові ціни. Допомога у виборі продукції та післяпродажний супровід.

Сучасні освітлювальні прилади аварійного призначення

Представлені аварійні світильники світлодіодні розроблені для позначення шляхів евакуації і забезпечення тимчасового освітлення в разі поломки основної освітлювальної системи або виникнення НС в будівлі. Ключова особливість приладів такого типу - наявність вбудованої АКБ, що дозволяє забезпечити роботу світлодіодів при відключенні живлення. А також - наявність керуючого контуром, який включає аварійний діодний світильник, як тільки світло в будівлі гасне.

купить аварийные светильники

Залежно від ємності акумуляторної батареї і енергоспоживання, більшість таких приладів можуть забезпечити освітлення на період від однієї до сіми годин. У нашому каталозі, в числі інших, можна купити світильники зі свинцево-кислотними акумуляторами, які можуть працювати в автономному режимі до 20-ти годин.

Для чого потрібні аварійні джерела світла

Світлодіодні ліхтарі аварійного освітлення застосовують для освітлення евакуаційних шляхів як резервне освітлення, коли необхідно продовжити роботу персоналу в разі відключення живлення в мережі.

Також такі прилади можуть використовуватися для організації антипанічного освітлення при відключенні електроенергії в приміщеннях площею понад шістдесят квадратних метрів. Або освітлення зон, де при відключенні основного освітлення створюється ризик виникнення травмонебезпечних ситуацій.

Переваги аварійних світильників зі світловими діодами

Ми пропонуємо купити аварійні світильники з LED-начинкою. Лампи на діодах дуже перевершують аналоги з ниткою розжарювання і люмінесцентними лампами за рахунок:

  • Потужного потоку світла. Яскраві світлові діоди формують потужний світловий потік при компактних розмірах і мінімальному енергоспоживанні;
  • Високої енергоефективності. Завдяки тому, що діоди споживають до 90% менше електроенергії, ніж аналоги, АКБ аварійного світильника може працювати в автономному режимі до 20 годин;
  • Значного експлуатаційного ресурсу. Світильник на світлодіодах гарантовано прослужить багато років. Періодично може знадобитися тільки заміна АКБ і перевірка, як і у всіх освітлювальних приладах.

Світлодіоди аварійного світильника led не бояться перепадів напруги, ударів і зміни температур. В таких лампах відсутні компоненти радіоелектронної апаратури, які з часом виходять з ладу. Діоди дають стабільний світ без мерехтінь і загасання протягом усього робочого циклу.

Ми пропонуємо купити світильники аварійні акумуляторні світлодіодні з гарантією на 1-3 роки. Компанія гарантує виконання своїх обов'язків з прийому та обміну браку.

Як вибрати аварійний світильник і ліхтар зі світлодіодами

При підборі світильника аварійного типу враховуйте потужність потоку світла. Частіше за все потрібно отримати 50% світла від норми освітленості для даного приміщення.

Важливим фактором при підборі моделі світильника аварійного освітлення з акумулятором є експлуатаційний потенціал АКБ. Для евакуації людей досить моделей, що працюють годину-дві без підзарядки.

Якщо потрібно організувати резервне освітлення, вибирайте моделі з ємними АКБ.

Також важливо враховувати рівень пило-вологозахисту і портативності пристрою.

У нашому каталозі пропонується купити світильники, які кріпляться на стіну і стелю (як лінійні світильники), встановлюються на стіл. Їх використовують і в якості переносного ліхтаря, але через відсутність розсіювача дають дуже яскраве світло і недостатньо захищені.

Також ми пропонуємо купити портативні аварійні ліхтарі, які як раз позбавлені таких недоліків.