(096) 845 59 99

КомплектуючіЗ масовим впровадженням світлодіодної продукції в усі сфери життєдіяльності, у користувачів стали з'являтися питання. Купуючи світлодіоди різного типу, встановлюючи їх в будинках, квартирах, офісних просторах, декоруючи ними фасади будівель і створюючи унікальні підсвічування питання одне - підключення. Щоб не витрачати свій час і кошти, завжди хочеться знати, скільки кабелю для світлодіодної стрічки знадобиться, чи є якісь відмінності в підключенні і чи можна зробити все своїми руками. Ми зібрали кілька популярних питань, які внесуть ясність і допоможуть підібрати правильний пристрій. Відразу варто зауважити, що перед самостійною роботою з будь-яким електрообладнанням, необхідні базові знання. Якщо немає належного досвіду і навичок роботи, то краще довірити підключення і установку світлодіодів професіоналам.

Чи існує обмеження в підключенні стрічки?

Питання, яке хвилює більшу частину користувачів. Якщо уважно вивчити питання, то можна знайти помилкове твердження, що довжина стрічки не може перевищувати п'ять метрів. Це вирвана з контексту умова, яка дійсно підтверджується аматорами. Назавжди варто запам'ятати лише одне правило. Довжина стрічки або особливості матричних потужних світлодіодів не мають вирішального аспекту. Важлива виключно потужність світлодіодного обладнання, яка співвідноситься до блоку живлення. Таким чином, повинна вибиратися унікальна система або схема підключення, яка буде враховувати всі фізичні показники.

Чи важливий перетин дроту?

Блок живлення буде з'єднуватися з системою світлодіодних стрічок за допомогою дротів. Якщо ми маємо справу з малопотужними пристроями, таке питання навіть не буде підніматися. Зазвичай використовується такий провід, який є в наявності. Але якщо потужності передбачаються великі, то слід поставитися з усією увагою і вивчити таблицю конфігурації проводів.

Що слід враховувати при підключенні RGB-стрічок?

Тут важливо знизити опір проводу, якщо вибирається велика довжина. Це проявиться в зниженні напруги кабелю для світлодіодної стрічки rgb, що описано в законі Ома. Як наслідок неправильних розрахунків буде зменшена інтенсивність світлового потоку. Щоб правильно зробити всі розрахунки потрібно знати:

  1. Детальну характеристику світлодіодів.
  2. Залежність світлового потоку від сили струму.
  3. Розташування блоків живлення, контролерів і підсилювачів.

Корисні таблиці

Переріз кабеля

Струм

Потужність

А

220в

380в

0,5

11

2,4

-

0,75

15

3,3

-

1

17

3,7

6,4

1,5

23

5

8,7

2

26

5,7

9,8

2,5

30

6,6

11