(096) 845 59 99

Світлодіодні бра


Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)


Світлодіодні бра

Світлодіодні бра - це сьогодні одне з найбільш вдалих і цікавих рішень, головна особливість якого полягає в місцевому (локальному) освітленні. Настінний світильник, який ви без зусиль зможете підібрати на нашому сайті, відрізняється формами, розмірами, дизайнерськими ідеями. Сучасні виробники випускають настільки різноманітні моделі, що підібрати підходящий світильник не складе труднощів ні для одного приміщення, в якому б з сучасних стилів воно не було оформлено. Дизайн може бути стильний і стриманий, завдання якого функціональність, або, навпаки, химерний і складний, здатний стати ефектним доповненням і одним з акцентів, якими підкреслює свою своєрідність кімната.

Переваги вибору світлодіодного бра

Світлодіодне освітлення - це останнім часом тренд для багатьох жителів України, і в першу чергу заслугою є економія. Термін служби такого джерела світла в кілька разів вище, ніж у будь-якого аналога, при правильній експлуатації він складе 40-50 тисяч годин.

Купити бра на світлодіодах рекомендують і тому, що цим джерелом енергія споживається в малих кількостях, потужність менше 20 Вт, але при цьому якість світла залишається на кращому рівні.

Даний вид світильників багато хто відносить до категорії дорогих товарів, вони мають рацію - «бюджетним» його не назвати, але всі витрати досить швидко окупаються, і в підсумку можна з упевненістю стверджувати, що купити бра світлодіодні - значить забезпечити собі фінансову вигоду.

Сучасні світлодіодні бра для будинку один із самих практичних і безпечних освітлювальних приладів. Такі пристрої екологічно чисті, безпечні, крім цього, їх ефективність і продуктивність на порядок вище, ніж у інших джерел світла. У каталозі магазина Ledsintez підібрані моделі світлодіодних бра, оформлених в різній стилістиці від стриманого мінімалізму до химерного модерну або хай-тека.

Де можна встановити бра світлодіодне в інтер'єрі

Це додаткове джерело освітлення, найчастіше його використовують для підсвічування робочої зони, прикроватного простору або зони біля крісла. У невеликих приміщеннях, наприклад, в коридорі, бра можна встановити в якості основного джерела освітлення. Для установки у ванній кімнаті бра також підійде, але слід грамотно підібрати експлуатаційні характеристики - захист від вологи і пари.

Якщо ви вирішили купити світлодіодні бра, на що звернути увагу

  1. Якщо в приміщенні вже є освітлювальні прилади, бра необхідно підбирати схожою стилістики, в іншому випадку інтер'єр буде здаватися розрізненим і нелогічним.
  2. Якщо бра планується використовувати в якості основного освітлення, важливо, щоб освітлювальний прилад гармонійно вписався в стилістику інтер'єру.

Пам'ятайте, що бра це елемент, який надає інтер'єру домашній затишок і комфорт, тому для житлових приміщень не варто вибирати світильник занадто оригінального дизайну, краще зупинитися на класиці. Для готелів і ресторанів настінні бра - відмінне рішення додаткового освітлення, оскільки відрізняються довговічністю і економічністю. Якщо мова йде про художні галереї, більш раціональний вибір підсвічування для картин на основі світлодіодів.

Купити бра в інтернет-магазині

Купити настінні світлодіодні бра від кращих виробників, в стильних і креативних дизайнах, з різними експлуатаційними характеристиками ви можете вже зараз - на нашому сайті. Здійснити покупку можуть всі бажаючі - жителі Києва та будь-яких міст країни.

Ціни у нас доступні, плюс, ми можемо реалізувати вам продукцію ще дешевше, якщо ви зробите оптове замовлення.