(096) 845 59 99

Диммер для світлодіодної стрічки


Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)


Диммер для світлодіодного освітлення - що це таке, принцип роботи, критерії вибору

Для регулювання яскравості світлового потоку і навантаження на систему освітлення фахівці рекомендують купити диммер для лед стрічки, компактний пристрій, що харчується від джерел з напругою 12В. При виборі пристрою слід врахувати, що диммер призначений для управління монохромними світлодіодами, відповідно, для управління RGB діодами потрібен інший пристрій - контролер.

Лед диммер що собою являє

Диммер - пристрій для регулювання яскравості освітлення.

Сфера застосування обладнання поширюється на світлодіодні стрічки, де необхідно регулювати ступінь освітленості. Диммер придатний як для використання в приміщеннях, так і для зовнішнього застосування. З його допомогою можна включати, вимикати світло, регулювати яскравість світлового потоку.

Інтернет-магазин LedSintez запрошує купити в Україні диммер для світлодіодних стрічок, оснащений сенсорним управлінням. У цьому випадку управління приладом зводиться до простого торкання пальцем.

Якщо вам необхідно купити диммер на 12 вольт або підібрати пульти ДУ для освітлення, відвідайте каталог нашого магазину. Запрошуємо до взаємовигідної співпраці приватних осіб і власників підприємств.

Купити недорого диммер для світлодіодної стрічки

Значно розширити функціональні можливості, якими володіє світлодіодний прилад освітлення, зокрема, стрічка, дозволяють диммери.

Високотехнологічні пристрої можуть дозволяти контролювати різні параметри освітлювального обладнання, зокрема, плавно міняти ступінь яскравості світла, регулювати потужність і навантаження і т.д. Причому є як модифікації, які монтуються в стрічку, так і більш практичні диммери з пультом дистанційного керування. Розрізняють також інтегровані і зовнішні моделі, причому останні можуть бути одноканальними і багатоканальними. Серед причин використовувати диммери варто відзначити не тільки поліпшення практичних властивостей світильників, але також значне збільшення терміну їх експлуатації. Компактні габарити і простота установки дає можливість застосовувати їх як на промислових об'єктах і в офісних приміщеннях, так і в квартирах і будинках.

Скориставшись послугами нашого перевіреного інтернет-магазину, ви можете купити диммер для світлодіодної стрічки торгової марки Sean, вибравши одну з наступних модифікацій:

  • міні-диммер RF DMR 12V, 6A;
  • міні-диммер RF DMR 12V, 12A;
  • диммер-вимикач сенсорний для LED стрічки 12/24V 10А

Немає ніякої необхідності витрачати надмірну суму грошей, щоб купити модель пристрою, яка вам не підходить або прослужить короткий проміжок часу. У нас ви зможете замовити диммер для світлодіодної стрічки, якість якого буде підтверджено гарантією. Ми готові проконсультувати вас на етапі вибору виробу, а також взяти на себе обов'язки з доставки товару оптом і в роздріб по території всієї України.