(096) 845 59 99

Фасадні світильники світлодіодні


Показано з 1 по 24 із 28 (всього 2 сторінок)


Світлодіодні фасадні світильники сфера застосування, особливості вибору

Світлодіодне освітлення дозволяє істотно економити бюджет на електроенергії, а також втілювати в реальність самі оригінальні та неординарні інженерні проекти. У 21 столітті в асортименті сучасних освітлювальних приладів з'явилися фасадні світильники led, що відповідають за функціональне декоративне підсвічування будівель.

Сфера застосування фасадних світильників

За допомогою світлодіодного фасадного світильника можна не тільки вирішити проблему освітленості будівлі, але також створити авторський ландшафтний дизайн. Фасадне освітлювальне обладнання завдяки ефекту 3D перетворює будь-який будинок на витвір мистецтва, підкреслюючи окремі зони і елементи будівлі.

Сфера застосування вуличних фасадних світильників:

  • освітлення частин споруди арок, стін, входу, балконів, колон, терас;
  • освітлення присадибної ділянки;
  • декоративне освітлення барів, ресторанів і нічних клубів;
  • освітлення вивісок та рекламних банерів, які залучають клієнтів;
  • створення святкової ілюмінації, приуроченої до певної дати.

Вибір освітлювального приладу залежить від типу освітлення:

  • локальні прилади створюють необхідну кількість світлових акцентів, використовують для оформлення складних архітектурних будівель;
  • контурні ліхтарі підкреслюють елементи будівлі, ними прикрашають дерева;
  • прожектори з розсіюючими фільтрами створюють ілюзію химерного освітлення;
  • приховані світильники - архітектура будівлі підкреслюється побічно, в елементи фасаду, немов, вплітається візерунок світла.

В інтернет-магазині LedSintez представлений великий вибір світлодіодного вуличного освітлення, в тому числі, сонячні світильники, що забезпечують яскраве, рівномірне освітлення, абсолютно безпечні для людей і оточуючого середовища, при цьому споживання електрики нульове.

Фасадні світлодіодні світильники

Якщо потрібно організувати підсвічування будівлі, подумайте про те, щоб використовувати з цією метою лед-світильник. Він забезпечить яскраве світло, прослужить в активному режимі до 40-50 тисяч годин, зможе відзначитися економічною витратою електроенергії. Потрібно тільки визначити, в якій кількості вам потрібні вироби, щоб належним чином висвітлити будівлю або інший об'єкт, наскільки яскраве ви хочете отримати світло.

З приводу довговічності сумніватися не варто. Ми розглядаємо вуличні моделі, тому вони мають високий клас захисту, характеризуються стійкістю до будь-яких атмосферних явищ. Більше уваги приділіть іншим особливостям.

Що стосується дизайну, зважаючи на різноманіття моделей, представлених в асортименті, ви зможете купити фасадні світильники в тому варіанті, який вважаєте найкращим. Орієнтуйтеся на готовий варіант фасаду, визначаючи стиль оформлення освітлювальних приладів. Ми пропонуємо моделі у вигляді прожекторів, встановлених на регульовані кріплення. Також в асортименті є світильники в декоративних корпусах. Всі моделі відрізняються простотою монтажу, встановлювати їх швидко і зручно.

Бажаючи купити вуличний фасадний світильник, зупиніться на виробнику. Від нього залежить вартість товару, довговічність виробу. Ми зібрали в каталозі продукцію компаній, що пропонують якісний і доступний товар. Але, кожен світлодіодний світильник в будь-якому випадку має індивідуальні відмінні риси, які слід врахувати.

Що стосується вигоди придбання, у нас можна купити фасадні світильники для підсвічування будівель за найдемократичнішими цінами. Також наш інтернет-магазин готовий організувати доставку в будь-яке місто України, будь то Київ чи інший населений пункт.