(096) 845 59 99

Промислові світильники купольні


Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)


До освітлення промислових об'єктів - цехів, складів, гаражів, АЗС, будмайданчиків та ін. пред'являються особливі вимоги. У нашому інтернет-магазині можна купити світлодіодні світильники стельові промислові з високими показниками енергоефективності, екологічної безпеки і надійності. Можна підібрати модель для освітлення будь-яких промоб'єктів.

Доставка по Україні. Консультації та допомога у виборі. Гарантія 1-3 роки на кожен товар.

Світильники, що відповідають всім вимогам до промислового освітлення

Ми пропонуємо купити промислові світлодіодні світильники купольного типу, особливо зручні для установки в приміщеннях з високими стелями.

Вони відповідають всім ключовим нормам, що пред'являються до промислових джерел світла:

  • Стійкі до вібрацій: промислові світлові прилади, що встановлюються на будівельних об'єктах, в виробничих цехах, кар'єрах, шахтах і інших підприємствах повинні відрізнятися підвищеною міцністю.
  • Функціонують в умовах підвищеної вологості і запиленості. Прилади, які можна купити у нас, розраховані на застосування в цехах і на відкритих майданчиках круглий рік. Відповідно моделі мають клас захисту IP44 і IP67.
  • Дають якісне освітлення. Наші прилади випромінюють яскраве світіння, яке, завдяки вбудованому відбивачу, висвітлює приміщення під широким кутом і не сліпить очі.
  • Стабільні в роботі. Процеси на підприємстві не повинні порушуватися через несправність світла. Наші лампи не мерехтять, демонструють стійкість до перепадів напруги і температури навколишнього середовища.

Як і інші світлодіодні світильники, які ви можете купити в цьому інтернет-магазині, купольні світильники оснащені корпусом з алюмінієвого сплаву. Він функціонує як радіатор, відводячи тепло від ламп, що дозволяє зберегти тепловий баланс і продовжити термін служби приладу. Наші купольні світлодіодні світильники промислові працюють більше 50 тис. годин без втрати ефективності.

Ще одна дуже важлива вимога до промислового світу - його фінансова ефективність.

На освітлення великих об'єктів йде багато електроенергії. Щоб знизити виробничі витрати, важливо купити прогресивні енергоефективні світильники. Наші прилади зі світлодіодами витрачають на 90% менше електрики, ніж галогенні лампи і лампи з ниткою розжарювання.

Якість випромінювання від світильника купольного підвісного для складу зі світлодіодами можна порівняти з випромінюванням від лампи з ниткою розжарювання, яка споживає 160 Ватт. Світлодіод, при інших рівних, споживає всього 18 Вт.

При цьому, їх налаштування не передбачає заміну лампочок та інші супутні експлуатаційні витрати. Загальна економія, в порівнянні з використанням альтернативних джерел світла, може досягати 30% і більше.

Зручні підвісні моделі

Як ми вже згадували, лампи, які можна купити у нас, розроблені для підвішування до стелі. Так, світильник промисловий підвісний купольний підвішується до стелі за допомогою металевих тросів. По трубці до приладу підведені кабелі живлення.

У чому плюси такого світильника для підприємства?

Можна встановлювати лампи на стельових перекриттях без побудови додаткових опорних конструкцій. Висота стель не має значення: довжина підвісів регулюється. У нас можна купити купольні світильники для складу з висотою стель більше 6 метрів.

Навіть якщо висота від підлоги досягає 10-15 м, лампи на тросах з відносно невеликим кутом світіння зможуть підсвітити тільки робочу поверхню. Завдяки чому електрика не витрачається даремно.

І ще важливий плюс: світлодіодний купольний промисловий світильник підвісний монтується на будь-яку стелю.