(096) 845 59 99

Електричні пастки для комах


Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)


Електрична пастка для комах що це таке, принцип роботи, сфера застосування

Погодьтеся, що дзижчання мух доставляє серйозний дискомфорт. Якщо вам набридло розмахувати газетою, краще рішення вибрати електричну пастку для комах, ефективний засіб для боротьби з надокучливими комарами, мухами і мошками. Крім цього, такі прилади можуть стати оригінальною прикрасою інтер'єру.

Що собою являє пристрій для ловлі комах

Перш за все, пастка абсолютно безпечна для людей і домашніх вихованців. Пристрій здатний знешкодити найменшу мошкару. Прилад сконструйований таким чином, що контакт людини або домашньої тварини з деталями під напругою виключений.

Перевага електричної пастки - для її роботи не потрібні хімічні компоненти, також в процесі експлуатації прилад не випромінює небезпечних речовин.

Важливо! Основний критерій вибору пристрою площа дії. Залежно від цього купують побутові або промислові пастки для комах з певною зоною дії.

Принцип дії

Всередині приладу встановлена ​​інсектицидна лампа. Саме вона випромінює світло, яке приваблює комах. Вони летять до пристрою, потрапляють під сітку, до якої підключено напругу, і від цього гинуть. Після загибелі комахи падають в спеціальний піддон, його легко зняти і почистити.

Щоб пристрій працювал максимально ефективно, необхідно грамотно підібрати модель пастки, відповідну площі приміщення. Також слід врахувати освітленість місця, де планується поставити прилад. Інші джерела світла, розташовані на шляху пастки, знижують її ефективність, оскільки знижується радіус дії.

Сфера використання

В Україні купити пастку для комарів запрошує інтернет-магазин Ledsintez. У каталозі представлений великий вибір пристроїв для закритих приміщень різної площі:

  • житлові кімнати;
  • кемпінги;
  • точки торгівлі;
  • готелі;
  • об'єкти харчування;
  • теплиці;
  • складські приміщення.

У каталозі ви знайдете все необхідне для організації ефективної, практичною системи освітлення, в тому числі, промислові прожектори, вбудовані світильники і багато іншого.

 Електричні пастки для комах

З наближенням теплої пори року варто задуматися про те, щоб придбати такий пристрій як електрична пастка для комах. Вона зможе захистити вас від мух, комарів, мошкари, жучків і інших дрібних, але неприємних «гостей». Використовувати знищувач можна як вдома або на дачі, так і в ресторанах, їдальнях, кафе та інших закладах. Він абсолютно безпечний для людей, замість того згубний для комарів, ідеально підходить для знищення інших комах.

Суть роботи пристрою проста - всередині встановлена ​​спеціальна лампа, яка приваблює комах в темний час доби. Вони підлітають до приладу, торкаючись грат, що знаходяться під напругою, відразу гинуть. Площа дії пристрою перевищує 100 кв.м, тому лампа від комах просто вражає своєю ефективністю. Позитивний результат ви відзначите відразу після установки приладу.

Вирішивши купити електричний знищувач комарів, відразу визначте, де бажаєте його використовувати. Відштовхуючись від цього, ви зможете підібрати модель, яка підходить по потужності і радіусу дії. Так вона буде максимально ефективною проти комах, подарує вам бажаний комфорт і безпеку. Якщо планується використання пристрою в невеликому приміщенні, буде достатньо недорогого варіанту з радіусом дії до 20 метрів. Для більш просторих площ підбирайте пастки, що працюють в радіусі до 180 метрів.

Ми пропонуємо досить широкий асортимент розглянутих пристроїв, тому ви обов'язково виберете відповідну модифікацію. Вартість товару максимально демократична, здатна успішно конкурувати з пропозиціями інших магазинів. Що стосується доставки, з нею проблем не виникне. Ми відправляємо пастки по всій Україні - починаючи від великих міст, таких як Київ, закінчуючи невеликими населеними пунктами.