(096) 845 59 99

Підводні світлодіодні світильники


Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)


Світлодіодні підводні світильники особливості конструкції, критерії вибору

Для організації підсвічування штучних водойм використовуються підводні світильники для басейнів, фонтанів, акваріумів. Такі освітлювальні прилади повністю герметичні, виконані з матеріалів, стійких до корозії, - нержавіюча сталь, загартоване скло. Головна особливість освітлювальних приладів для води максимальний ступінь захисту IP 68. Безпека експлуатації забезпечується низькою робочою напругою. У каталозі інтернет-магазину Sintez представлені світильники світлодіодні для басейнів різної потужності від 1 до 12 Ватт, а також грунтові садово-паркові світильники для організації декоративного освітлення.

Особливості підводних освітлювальних приладів

З огляду на умови експлуатації світильників у воді вони повинні відповідати цілому комплексу вимог. Технічні характеристики приладу повинні гарантувати безпеку і надійність конструкції, щоб не заподіяти шкоди людям і навколишньому середовищу.

Перш за все, світильник повинен бути виконаний з матеріалів, які забезпечують герметичність і стійкість до корозійних процесів.

Ще одна важлива вимога до підводних світильників герметичність, оскільки волога миттєво виводить прилад з ладу, в тому числі, порушує цілісність проводки.

Важливо! Йдеться про прилади, які встановлюються в воді, тому для такого пристрою важлива ізоляція.

Перш ніж купити підводний світильник, необхідно заздалегідь визначити місце його розташування. Наявність пульта управління дозволить створювати в штучній водоймі різні колірні ефекти і навіть світломузику. Світлодіодні світильники найкраще кріпити до стінок водойми в шаховому порядку через кожні два метра.

Підводні світлодіодні світильники

В даному розділі каталогу пропонуємо вашій увазі підводні світлодіодні світильники. Вони розраховані на використання для підсвічування басейнів, фонтанів і ставків. Освітлювальні прилади виконують не тільки декоративну функцію, але і гарантують вам безпеку в темний час доби, забезпечуючи якісне освітлення. Таке підсвічування виглядає стильно і привабливо.

Бажаючи підкреслити естетичність басейну або водойми, подумайте про те, щоб придбати декоративний світлодіодний світильник. Незалежно від того, якій моделі ви віддасте перевагу, вона буде мати високий клас захисту, повну герметичність, тому прослужить тривалий термін. Ціна питання залежить від технічних характеристик виробу, його дизайну і виробника. Також визначає вартість вид освітлювального приладу. Світлодіодні підводні світильники можуть бути виконані у вигляді прожектора, що встановлюється за допомогою спеціального кріплення, або вбудованого варіанту. Вам слід визначити позицію, яка буде найкращим чином підходити для конкретного випадку.

Щоб купити підводний світильник і зробити вдале придбання, потрібно враховувати наступні параметри:

  • тип виробу;
  • клас захисту;
  • тип лампи;
  • матеріал і варіант виконання корпусу;
  • потужність.

Незалежно від того, яку модель ви купите, зробите вигідний вибір, тому як всі освітлювальні прилади відрізняються економічною витратою електроенергії, довговічністю служби. Вони повністю виправдовують свою покупку.

Наш інтернет-магазин працює в Україні. Ми зможемо організувати доставку продукції в будь-якому потрібному вам напрямку, будь то Київ чи інше місто. Залишається тільки підібрати підходящу позицію, оформити її придбання.