(096) 845 59 99

Прожектори світлодіодні вуличні


Показано з 1 по 24 із 73 (всього 4 сторінок)


Прожектор - переважно зовнішній прилад освітлення, оснащений відбивачами і дзеркалами, що дають пучок потужного світла в певному напрямку. Ми пропонуємо купити світлодіодний прожектор з доставкою по Україні. Асортимент включає безліч моделей з лінзою і без неї в різних конфігураціях і функціоналом. Вибирайте прилад, і оформляйте замовлення всього в один клік! Всю додаткову інформацію з радістю нададуть наші консультанти по телефону.

Використання прожекторів для освітлення і охорони

Сучасні світлодіодні прожектори для вуличного освітлення, в залежності від моделі та функціоналу, можуть виконувати два завдання:

  • декоративну - для організації гарного архітектурного та ландшафтного підсвічування;
  • охоронну - для освітлення території, як світлової сигналізації і для забезпечення видимості в нічний час на великих площах.

На відміну від звичайних ламп, деякі led прожектори створюють малий кут розсіювання - 45-60 градусів. Завдяки цьому саме такі прилади часто використовують для архітектурного або ландшафтного підсвічування навіть досить дрібних ділянок або об'єктів.

Також ми рекомендуємо купити прожектори для світлового оформлення малих архітектурних форм: підсвічування рекламних бордів та щитів, світлових панелей і торгових вітрин.

Для декоративних цілей представлений цілий асортимент світлодіодних прожекторів, серед яких можна купити: монохромні білі, жовті і кольорові моделі, тонкі прожектори преміум-класу, грунтові прожектори, а також популярний RGB прожектор з пультом управління і широким декоративним функціоналом.

Моделі, розроблені насамперед для охорони, мають свої особливості. Головні - більш широкий кут охоплення - 140-180 градусів і наявність вбудованого датчика руху.

Основні особливості світлодіодних прожекторів

Практичні сучасні прожектори світлодіодні вуличні замінили натрієві і галогенові моделі. Вони дешевше і простіше в обслуговуванні, на порядок рідше перегорають, не виділяють випаровування ртуті при нагріванні. До слова, світлодіоди нагріваються менше аналогів, а алюмінієвий радіатор відводить ту кількість тепла, яка є. Це визначає високий ККД приладів.

Ще один плюс: перегорілі світлодіодні led прожектори нетоксичні і утилізуються разом з побутовими відходами.

Інші особливості приладів, які ви можете купити в нашому каталозі:

  • Великий експлуатаційний потенціал: світлодіоди розраховані в середньому на 50 тис. годин безперервної роботи.
  • Мале енергоспоживання. В середньому, відсотків на вісімдесят економічніше ламп розжарювання. Завдяки цьому прилади зі світлодіодами незамінні в місцях, де необхідно встановити безліч світильників при обмеженій потужності.
  • Миттєвий запуск. Прилади такого типу миттєво включаються навіть при заниженій напрузі в мережі, виключається утворення перевантажень. Натрієві галогенні і газорозрядні лампи такою властивістю "похвалитися" не можуть: для повноцінного включення їм потрібен час. Це робить прожектори на світлодіодах майже незамінними в охоронних і аварійних системах освітлення.
  • Стабільне світло без спалахів, висока контрастність світла і кольору.

Таким чином, купити прожектор вуличний світлодіодний - це практичне рішення як для приватних, так і для громадських або промислових об'єктів.

Атмосферна стійкість світлодіодних прожекторів

Ще одна особливість світлодіодних прожекторів - механічна і атмосферна стійкість. Оскільки вони випускаються, в основному, для використання на вулиці або для освітлення великих об'єктів, прилади захищені корпусом з підвищеним рівнем волого і пилезахищенності. Деякі led прожектори вуличні і зовсім герметичні.

Їх можна умовно розділити на:

  • пристрої для вулиці з IP65;
  • моделі для складів, промислових цехів і інших сирих пильних приміщень з IP44;
  • грунтові прожектори, які призначені для установки в землю, стіну або підлогу з IP67.

Ми пропонуємо купити моделі, стійкі до морозу, спеки, опадам і т.д.

Типи світлодіодів в прожекторах

У нас ви можете купити smd прожектор і модель зі світлодіодами типу cob.

Якщо ви підбираєте прожектори для підсвітлення, оформлення малих архітектурних форм, вуличного підсвічування потужністю до 50 Вт - зверніть увагу на моделі з COB-світлодіодами.

Для освітлення складських і промислових приміщень, де потрібні прожектори потужністю більше 50 Вт - вам варто купити світлодіодні прожектори smd типу.

В цілому, прожектори з COB розподіляють світло більш рівномірно. Вони економічніше і служать довше. Але врахуйте, що вони адаптовані тільки для монохромних моделей через наявність одного електроланцюга і двох контактів. Так що такі моделі стануть більш прогресивним варіантом для одноколірного висвітлення, але якщо вам потрібен РГБ прожектор - це буде модель з smd.

Ми запрошуємо всіх бажаючих купити світильники для вулиці в нашому інтернет-магазині. У прайсі представлені ціни: роздріб і опт. Ми гарантуємо швидку доставку в Київ, Харків та інші точки країни.

У нас ви можете купити прожектори або консольні вуличні ліхтарі для організації якісного зовнішнього освітлення на будь-якому об'єкті.