(096) 845 59 99

Комплектуючі (заглушки) для led профілю


Показано з 1 по 24 із 32 (всього 2 сторінок)


Заглушки для світлодіодного профілю як використовуються, для чого необхідні

Інтернет-магазин LedSintez пропонує вашій увазі великий вибір заглушок для світлодіодного профілю, які використовуються для захисту системи від впливу зовнішніх факторів, а також з декоративною метою.

Як використовуються заглушки

Заглушки для світлодіодів виконують кілька важливих функцій:

  • підтримують безперебійне функціонування системи освітлення;
  • захищають края стрічки;
  • перешкоджають виникненню короткого замикання;
  • подовжують термін експлуатації приладів.

Важливо! Для кожного алюмінієвого профілю підбирається заглушка певної конфігурації. Зручніше працювати з заглушками з отворами, оскільки профіль для LED стрічки і лінійки легко завести всередину без попереднього свердління.

Кріплення та заглушки в магазині LedSintez

Для надійної і міцної фіксації світлодіодної стрічки використовуються різні пристосування, для монтажу на рівній поверхні вибирають кліпсу для кріплення LED профілю, для захисту світлодіодної стрічки необхідні заглушки. Для безперебійної роботи світлодіодної системи буде потрібно не тільки технічно грамотно продумати прокладку комунікацій і провести їх, але також передбачити захист найбільш вразливих елементів системи освітлення.

У каталозі інтернет-магазину LedSintez ви знайдете все необхідне для організації освітлення в житловому, офісному або промисловому приміщенні, прибудинкової території та заміської ділянки.

Комплектуючі (заглушки) для led профілю

Сьогодні світлодіодна продукція користується величезним попитом в Україні, це унікальне рішення виграє серед інших завдяки економічності і, як наслідок, значної економії витрат на оплату електроспоживання, тривалості експлуатації, безпеки і ряду інших показників. Але монтаж led-системи неможливий без застосування профілів, до яких необхідні відповідні комплектуючі (заглушки), і вони представлені в широкому асортименті на нашому сайті.

Заглушки для led профілю та їх особливості

Заглушки для led профілю це важливий компонент, незамінний для монтажу і забезпечення подальшої безпечної експлуатації системи. Звичайно, основна роль, яку виконує цей елемент закриття торцевих сторін профілю для надання естетичності інтер'єру. Але також ця деталь захищає від попадання пилу і бруду, що продовжує термін експлуатації і знижує ризик пошкоджень.

Заглушка зроблена з пластику підвищеної міцності, важливо, щоб матеріал був надійний. Конструкційно ці комплектуючі відрізняються формами, розмірами, можуть бути оснащені отвором для виведення кабелю або без нього. В принципі, застосовуватися заглушки повинні з відповідним видом профілю, тобто спочатку потрібно буде його купити, а потім підібрати комплектуючі, і, якщо вам знадобиться допомога ми запропонуємо вам пораду.

Купівля заглушок

На нашому сайті представлений величезний вибір виробів, ви легко зможете підібрати і купити комплектуючі для led профілю будь-якого виду. Всі вироби від кращих виробників, ми гарантуємо, що товар міцний, якісний, а ціна його в нашому інтернет-магазині найвигідніша. Звернутися до нас можуть жителі різних міст (від Києва до околиць), ми намагаємося надавати якісний сервіс і організуємо доставку товару в будь-який куточок країни.