(096) 845 59 99

Сонячні світильники led


Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)


Сонячні світильники led

Якщо ви задумали купити сонячні світильники, зробити це можна з нашою допомогою, але перед цим не завадить дізнатися, що вони собою представляють. Даний освітлювальний прилад є компактним і в той же час зручним у використанні. Його можна розмістити в будь-якому місці, а головне, він не потребує використання додаткових проводів для забезпечення живлення від електричної мережі. Світильники на сонячних батареях є втіленням нових технологій в світлотехніці. Для забезпечення нічного освітлення вони можуть споживати енергію денного світла. До їх переваг варто віднести економічність і абсолютну нешкідливість для навколишнього середовища.

Влаштування приладу

Купити сонячні світильники ви можете за допомогою нашого сайту. Кожна представлена ​​модель має максимально докладний опис, фото. Цікаво знати, що будь-який прилад з даної категорії включає в себе 4 основні елементи.

  1. Світлодіод - за допомогою нього забезпечується генерація світлового потоку, забезпечення освітлення в нічний час.
  2. Сонячна батарея - даний елемент завжди встановлюється якісний, тому що з його допомогою променева енергія сонця перетворюється в електричну.
  3. Акумулятор - забезпечує витрачання енергії і як наслідок, живлення світлодіода. Цю ж функцію може виконувати звичайна батарея.
  4. Датчик освітленості - він потрібен для того, щоб сонячний світильник міг своєчасно включатися / вимикатися. Це своєрідна світлочутлива мікросхема.

Ще однією перевагою описуваних приладів є те, що ними охоплюється велика територія.

Якщо ви не знаєте, де в Україні можна купити автономний прилад, пропонуємо замовити його у нас. Деякі моделі оснащені датчиком руху, що позитивно позначається на їх довговічності. Доставка здійснюється не тільки по Києву, але і в інші міста нашої країни.

Прекрасна можливість заощадити на системі освітлення встановити в саду світильники світлодіодні на сонячних батареях - йдеться про повністю автономні конструкції. Після підключення не потрібно технічного обслуговування і підключення до електромережі.

Конструкційні особливості, принцип роботи

Вуличний led світильник, який живиться від сонячної батареї, працює завдяки акумулюванню заряду, який накопичується в світлий час доби. Таким чином, мова йде про незалежне від електроенергії, локальне джерело світла, здатне висвітлювати різні площі.

Принцип функціонування пристрою досить простий: днем ​​батарея накопичує сонячне світло, направляє його в конвектор, де промені сонця трансформуються в енергію. Вночі автоматично спрацьовує датчик, встановлений в системі освітлення, в результаті включається освітлення. У світлий час вуличні світильники автоматично відключаються, і запускається режим акумуляції сонячної енергії.

Ще аргумент на користь рішення купити світильники на сонячній батареї вони використовуються в місцях, де прокласти електричний кабель немає технічної можливості. З огляду на переваги світлодіодних світильників на сонячних батареях, витрати на їх покупку окупляться вже незабаром.

Ще одна перевага приладу простий монтаж. У каталозі інтернет-магазину Sintez представлений великий вибір ліхтарів на сонячних батареях, які вже оформлені як елементи ландшафтного дизайну.