(096) 845 59 99

Драйвера для світлодіодів


Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)


Драйвер для світлодіодів чим відрізняється від блоку живлення і як вибрати

Блок живлення це окремий елемент, відповідальний за подачу живлення до конкретних приладів. Основні параметри блоку живлення це потужність і вихідна напруга. На відміну від блоку живлення драйвер для світлодіодів відповідальний за стабілізацію сили струму. Оскільки функція двох приладів багато в чому схожа, їх часто плутають. Слово драйвер придумано в маркетингових цілях, щоб розмежувати два прилади.

Важливо! У випадку зі світлодіодами струм це один з найважливіших параметрів, тому драйвери необхідні для грамотного підключення до мережі.

Для чого необхідно купити драйвер для прожектора

Принцип роботи драйвера простий: прилад стабілізує струм, який подається до світлодіодів, він не буде перевищувати максимально допустиме значення. При цьому один прилад може контролювати роботу кількох світлодіодів.

Важливо! Драйвер перешкоджає перегріву світлодіодів і забезпечує їх стабільну роботу, продовжує термін експлуатації.

Спеціалізований магазин Sintez пропонує купити в Україні драйвер для світлодіодів двох типів:

  • розраховані на будь-яку кількість світлодіодів важливо, щоб їх сумарна потужність не перевищувала заявлену потужність приладу;
  • для підключення певної кількості світлодіодів.

Крім цього, лед драйвери класифікують в залежності від конструкції і за принципом роботи. Щоб підключення світлодіодів було технічно грамотним, вони повинні бути сумісні з драйвером. Також необхідно враховувати умови експлуатації приладу і поставлені завдання.

Де купити led driver в Україні, критерії вибору

Фахівці нашого магазину допоможуть купити драйвер з необхідними технічними параметрами, в тому числі, драйвер для прожектора.

При виборі пристрою багато покупців помилково плутають два поняття максимально допустиме значення струму і робочий струм. Якщо робочий струм діодів становить 350 мА, буде потрібно драйвер з номінальним значенням струму від 300 мА до 330 мА. Експлуатація світлодіодів на підвищеному значенні струму значно скоротить експлуатаційний період освітлювального приладу.

У каталозі магазина ви знайдете необхідне обладнання для організації системи освітлення на основі світлодіодів, в тому числі, датчики руху, блоки живлення.

Драйвера для світлодіодів

Якщо вам необхідно купити драйвер для світлодіодів, в даному розділі каталогу ви легко підберете потрібний пристрій. Йдеться про джерело струму, що забезпечує безперебійну і довговічну роботу елементів ланцюга. Він покликаний забезпечувати стабільне живлення, завдяки якому світлодіод зможе експлуатуватися максимально тривалий термін. Ми пропонуємо широкий асортимент товару, тому ви зможете купити підходящу модель виробу.

Вибираючи світлодіодний драйвер, вам слід звертати увагу на такі характеристики:

  • потужність;
  • вихідний струм;
  • вихідна напруга;
  • ступінь захисту;
  • робоча частота.

Щоб драйвер світлодіодної лампи міг прослужити тривалий термін, дивіться також на матеріал виготовлення корпусу, виробника, що визначає якість виконання.

Пам'ятайте, що led driver покликаний стабілізувати струм, тому виключати його наявність не слід. Він повинен застосовуватися як в світлодіодах, так і в інших варіантах джерел світла. Виріб захищає від перегріву, короткого замикання і розриву ланцюга, тому його значення не варто применшувати.

Наш інтернет-магазин працює по території всієї України. Незалежно від того, в якому місті ви живете, будь то Запоріжжя, Київ або інший населений пункт, ми обіцяємо оперативну доставку купленої продукції.