(096) 845 59 99

Трекові системи Трекові системи

Трекова система освітлення - це сучасне і модне рішення, що дозволяє змінити підсвічування приміщення і підкреслити особливості інтер'єру. За допомогою таких світильників можна додати приміщенню загадковості або виділити його вишуканість, а граючи яскравістю світла, нескладно розставити акценти або «заховати» певні зони. Застосовуватися даний вид систем можна для освітлення внутрішнього оздоблення будинку, а також, щоб ідеально висвітлити торговельні площі або демонстраційні зали.

 Трекова система освітлення і що входить в конструкцію

Вже згадана система є конструкцією, в комплект якої входять кілька елементів:

  • трековий світильник (безпосередньо освітлювальний прилад);
  • шинопровід (профіль з поміщеними всередину провідниками струму до освітлювального пристрою);
  • різні з'єднувальні елементи, за допомогою яких буде кріпитися і розташовуватися система так, як вам цього забажається.

Монтаж можливий на стелі або стіні, для цього можна вибрати варіант підвішування на тросах або безпосередньо кріплення до поверхні.

Вирішивши облаштувати в приміщенні сучасне освітлення, необхідно вибрати тип системи. Вона може бути однофазною або трифазною. Перший варіант більш економічний, а другий розрахований на об'єднання в групи декількох окремих світильників (при цьому він забезпечує рівномірну «розбивку» напруги за складовими груп).

 Чому варто вибрати трековую систему

Використовувати таку систему вигідно і зручно, сьогодні жителі України все частіше віддають перевагу саме їй через велику кількість переваг. В першу чергу, завдяки тому, що трековий світлодіодний світильник розрахований на те, щоб дозволяти кожному споживачеві в значній мірі економити ресурси. Електроенергія споживається на 80% менше, ніж звичайною лампою розжарювання, тобто щомісячні витрати істотно знизяться. Ефективна дія і якісне світіння одного світильника розрахована на 40 тис. годин, тобто він може прослужити до 10 років. Потужність в кілька разів менше, а яскравість світла залишається на високому рівні. Коштовна також відсутність мерехтіння і відблисків.

Купити сучасну трековую систему вигідно і через її мобільність: елементи освітлення легко переміщуються, змінюють кут нахилу, дозволяючи регулювати насиченість світла, а це відкриває широкий простір для реалізації будь-яких фантазій.

 Купити трекові системи у нас

Купити трекові світильники або вбудовані світлодіодні світильники від кращих і надійних виробників, за вигідною вартістю і з доставкою в Київ і в будь-яке інше місто України сьогодні ви можете в інтернет-магазині «Синтез». На сторінках електронного каталогу для вас представлений великий асортимент товарів з різними технічними характеристиками і можливостями, ви обов'язково знайдете підходящий. Плюс, при оптовому замовленні, покупка вам обійдеться дуже дешево.