(096) 845 59 99

Світлодіодне підсвічуванняНаступний еволюційний етап розвитку інтер'єрного світлового декору проходить під ім'ям - Led підсвічування, і це цілком заслужено. Прості, надійні, що відроджуються будь-яким кольором, за помахом пульта, вогники, практично непомітні у вимкненому стані, але варто натиснути заповітну кнопку, як нудний «прямокутник» кімнати знаходить яскраву душу, оздоблену сотнями різнобарвних «зірок».

Говорити неупереджено про ці товари не виходить. Якщо ви підшукуєте можливість «освіжити» інтер'єр максимально ефектно, але з мінімальними вкладеннями і околонулевим деструктивним впливом на обробку, підсвічування світлодіодне краще за інших впорається з поставленим завданням. Щоб купити в Україні новий інструмент для декоративних перетворень не потрібно бути привілейованим членом суспільства, великим керівником або чиновником. Досить мати прогресивне мислення і не боятися експериментувати.

Ціна вашої сміливості:

  • новий рівень затишку за рахунок м'якого розсіяного свічення;
  • фактурна естетика, реалізована за рахунок виділення і підкреслення окремих предметів;
  • гнучке налаштування зонування.

Часто в невеликих квартирах, коли на території однієї кімнати створюється кілька зон, постає питання: «Як відокремити один простір від іншого?». Можна купити ширму, спорудити двері, але все це лише «обтяжить» сприйняття і без того навантаженої кімнати. Зовсім інша справа - гнучкий неон, або світлодіодна стрічка, які як би відтинають частину кімнати. До речі, лед підсвічування ще й за ціною вийде набагато дешевше будь-яких інших способів зонування.

Переваги світлодіодного підсвічування

Винахід нових джерел світла на базі LED ознаменувало остаточний перехід електротехніки в епоху напівпровідників. Але чим на практиці «новачки» кращі і цікавіші «старичків» в особі галогенних і люмінесцентних ламп?

  1. Мініатюрність. Дивно, що при вкрай компактних розмірах SMD датчики продукують світловий потік, сумірний за силою з лампою розжарювання, потужністю 40-60 Вт.
  2. Перспективність. З винаходом SMD монтажу, з конструкції світлодіодів зникли такі громіздкі елементи як ніжки і цоколь. Їх замінили «доріжки» плат, які об'єднують розпорош елементів в єдину систему.
  3. Довговічність і регулярне зниження вартості. У міру того, як технологія стає доступною, з'являються нові способи її реалізації, ціна на компоненти і готові продукти падає.

Варто сказати, що і мінуси також є. Наприклад, діодне підсвічування не може служити вічно. І якщо воно перегорає, одну «лампочку» не замінити, потрібно міняти весь ланцюг. Благо, з причин, озвученим вище, цей захід перестає бути понад витратним.

Як організувати підсвічування в кімнаті, в залежності від її призначення?

Приймаючи рішення купити стрічку, пам'ятайте про те, що ЛЕД підсвічування може виконувати не тільки декоративну, але практичну функцію, підсвічуючи стіл, диван або область навколо телевізора, тим самим зменшуючи навантаження на очі при вечірніх переглядах.

Розглянемо кілька функціональних сценаріїв. Якщо це підсвічування для кімнати, скажімо, вітальні, варто вибрати ряд білих або блакитних діодів для розміщення в ніші гіпсокартонного коробу стелі по периметру. Такий варіант підсвічування може бути використаний для посилення акценту на окремих ділянках кімнати, і одночасно як елемент декоративного освітлення.

Якщо це світлодіодне підсвічування на кухню, то його можна встановити під верхні (навісні) шафи. Завдяки цьому робоча зона стільниці буде в постійному «фокусі» навіть якщо основне освітлення не включено.