(096) 845 59 99

Світлодіодні аксесуари


Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)


Світлодіодні аксесуари

Людям, які допізна засиджуються за комп'ютером або ноутбуком, а також тим, хто любить читати перед сном, напевно відома ситуація, коли не вистачає освітлення. Найпростіший спосіб вирішити цю проблему купити usb світильник, сумісний з будь-яким комп'ютерним обладнанням, де є відповідний роз'єм. Компактний освітлювальний прилад працює при підключенні до USB-порту, відповідно, проблема пошуку додаткової розетки відсутня, також не доводиться плутатися в проводах. Ще одне джерело живлення зарядний пристрій практично всіх гаджетів.

Для більшої зручності гнучкий світлодіодний usb світильник оснащений ніжкою достатньої довжини, таким чином, пристрій можна повернути під потрібним кутом. Навіть через кілька годин ніжка не втрачає форми і не деформується.

Корисно знати! Такий освітлювальний прилад підключається до мобільного акумулятора, відповідно, в походах і подорожах це додаткове джерело світла.

В екстрених ситуаціях в громадських та офісних будівлях, коли необхідне додаткове джерело освітлення, використовуються аварійні LED світильники, які кріпляться до стіни. Великий вибір освітлювальних приладів представлений в інтернет-магазині Ledsintez.

Тюнінг авто з кожним днем ​​стає все більш популярним в Україні і сьогодні трендовим моментом є створення виключно унікального і оригінального світлового ефекту. Використовувати додаткові джерела світла, особливо світлодіодні, це відмінне і вигідне рішення в декількох сенсах: можна виділити свій автомобіль серед інших на дорозі, надати йому образ, що запам'ятовується, розширити можливості і зручності в експлуатації.

Змінити ваше авто насправді просто, якщо купити світлодіодні аксесуари і встановити їх, а наш інтернет-магазин із задоволенням вам в цьому допоможе, запропонувавши широкий вибір необхідного для цих цілей товару.

Вибір світлодіодних аксесуарів

Аксесуар - це приємна дрібниця, яка хоч і має значення «додаткова, необов'язкова», здатна бути вигідною і незамінною. Наприклад, денні ходові вогні, завдання яких не просто прикрасити авто, а працювати для забезпечення безпеки руху в нічний час або при поганій погоді.

Підсвічування для коліс - це те, що додасть автомобілю неповторності і загадковості, виділивши його з натовпу. Красиві яскраві кольори лампочок, які засвічуються під час обертання колеса, утворюють оригінальне коло.

Корисною виявиться і будь-яка модель світлодіодних лінзованих міні-світильників, завдання цього виду аксесуарів - додатково підсвітити багажний простір, салон. Їх також можна купити і встановити на решітку радіатора, облаштувати мотоцикл або велосипед.

Вибір світлодіодних аксесуарів для авто у нас величезний, є різні моделі декоративних полиць, usb-світильники тощо. Зробити замовлення будь-якого пристрою у нас можуть жителі всієї країни (від Києва і до невеликих містечок), ми організуємо доставку. В електронному каталозі світлодіодні аксесуари представлені фотографіями і описом характеристик моделей, для кожного вказана ціна.