(096) 845 59 99

Стрічка світлодіоднаСтрічка світлодіодна

Світлодіодна стрічка це прекрасний спосіб організації інтер'єрного освітлення або декоративного підсвічування. Вона характеризується економічним енергоспоживанням, тривалим терміном служби. Все, що потрібно вам, вирішивши купити світлодіодну стрічку, - вибрати відповідний її варіант.

Якщо ви бажаєте зробити декоративне підсвічування для будинку або офісу, торгового приміщення, прикрасити стрічкою якийсь предмет, нішу або стелю, слід звертати увагу на моделі, що працюють від напруги 220В. Вони представлені в інтернет-магазині широким модельним рядом, тому проблем з вибором не виникне.

Що стосується підсвічування для авто, вам слід купити світлодіодну стрічку 12В. Така продукція у нас пропонується в різних варіантах світіння, тому визначитися з оптимальною позицією буде нескладно.

Незалежно від того, на якому типі світлодіодної стрічки ви зупинили свою увагу, потрібно звертати увагу на наступні критерії:

  • кількість світлодіодів на один метр;
  • яскравість світіння;
  • колір світлодіодів, можливість зміни варіанту підсвічування;
  • клас захисту, що визначає можливість використання лед стрічки для організації зовнішнього освітлення;
  • ціна. Ми продаємо товар недорого, але все ж вартість відрізняється від його технічних характеристик.

Вирішивши купити світлодіодну стрічку 220В або в іншому варіанті напруги, ви зможете замовити необхідну довжину виробу. Ми надамо рівно такий метраж, в якому є необхідність. Поділ смуги на сегменти відбувається без втрати її працездатності.

Цікавлячись Led освітленням, зверніть увагу, наш інтернет-магазин готовий організувати доставку товару по всій території України, роблячи це дешево і оперативно. Незалежно від того, яке ваше рідне місто Київ або інший населений пункт, покупки будуть оформлятися однаково просто.

Світлодіодна стрічка що це таке, сфера застосування, експлуатаційні характеристики

Інтернет-магазин Sintez пропонує вашій увазі світлодіодні стрічки для будинку для організації додаткового освітлення і підсвічування окремих зон. На відміну від лед лінійки, яка представляє собою світлодіоди на жорсткій основі, світлодіодна стрічка гнучка і її використовують для створення освітлення складної форми. Сьогодні такі стрічки затребувані на ринку освітлювального обладнання. З огляду на невисоку ціну світлодіодної стрічки, її активно використовують в організації додаткової системи освітлення та декоративне підсвічування.

Чому світлодіодна стрічка користується такою популярністю

Застосування світлодіодних стрічок в інтер'єрі не просто елемент декору, це практичне, енергоефективне джерело світла, яке можна використовувати в приміщеннях з непростими умовами (рівень вологості, температурний режим). Для реалізації складних, творчих дизайнерських задумок стрічки на основі світлодіодів справжня знахідка, оскільки її можна розрізати, зберігши робочий стан джерела світла.

Експлуатаційні характеристики світлодіодної стрічки дозволяють застосовувати її для організації підсвічування фасадів, меблів, дзеркал, басейнів, акваріумів, створення яскравих, що привертають увагу, вивісок.

Залежно від поставлених завдань і стилістики приміщення можна підібрати монохромні стрічки, які світять одним кольором, або багатобарвні моделі, управління якими відбувається за допомогою дистанційного пульта.

Що стосується розмірів стрічки, мінімальна ширина 2 см, довжина в одній бобіні 5 м. Якщо є необхідність розрізати стрічку, зробити це можна за спеціальною розміткою, а для підключення проводу передбачені контактні площадки.

Корисно знати! За допомогою двостороннього скотча стрічку зі світлодіодами можна кріпити до гіпсокартону, дерева, металу або скла, а також до будь-якої гладкої поверхні.

Якщо вам необхідно купити світлодіодну стрічку 220 Вольт в Україні, відвідайте інтернет-магазин Sintez. На сайті представлена ​​продукція відомих виробників з детальним описом і фото. Передбачено комфортний фільтр, а при необхідності менеджери допоможуть зробити правильний вибір.