(096) 845 59 99

Світлодіодні вінтажні лампи Едісона


Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)


Яка буде ваша реакція, якщо ми скажемо, що лампочки розжарювання масово повертаються на ринок. Ваша емоція здивування зараз зміниться подивом. Виробники світлодіодного обладнання запустили проект створення вінтажних ламп для любителів класики. Вінтаж набирає популярності в моді, дизайнерських рішеннях, меблях. Тому попит на таку техніку великий. Адже оформляючи інтер'єр речами, стилізованими під минулі століття, хочеться досягти повної гармонії і відчуття завершеності образу. Щоб не використовувати класичний маленький світлодіод, можна придбати retro led - стильний і незвичайний.

Що таке вінтажні лампи і в чому їх особливість

Функціональна складова вінтажних світлодіодів незмінна. Вони залишилися такими ж економічними, практичними, з довгим терміном експлуатації і повною безпекою під час використання. Під час їх виробництва дотримані всі екологічні норми і правила. Доповнює чудову характеристику ламп Едісона приємний відтінок світла. Класичний дизайн в поєднанні з передовими технологіями - альтернатива лампочкам розжарювання і світлодіодам.

Як виглядають такі пристрої? Вважається, що такі лампочки були створені, щоб поєднувати в собі практичність і ексклюзивність. Тому зовні вони представлені у вигляді прозорого або матового плафона, крізь який можна побачити нитки розжарення. У лампочках Ілліча така нитка виготовлена ​​з вольфраму. Однак в retro led встановлена ​​нитка зі сплаву вольфраму і осмію.

Плафони приймають форму:

 • свічки;
 • груші;
 • кулі;
 • гриба;
 • циліндра;
 • бочонка.

Тому основною причиною, щоб лампочку Едісона купити в особисте користування, виступає варіативність застосування. Такий девайс підійде в класичний інтер'єр, а також в мінімалістичних концепціях.

Переваги використання вінтажних ламп:

 1. Висока якість освітлення.
 2. Швидка окупність.
 3. Мінімальне споживання електроенергії.
 4. Термін експлуатації понад 100000 годин безперебійної роботи.
 5. Висока ударна міцність.
 6. Стійкість до перепадів напруги.
 7. Стандартний, універсальний цоколь.

Лампочки такого типу витісняють інші джерела освітлення - галогенні або люмінесцентні пристрої. В першу чергу цьому сприяє політика енергозбереження, коли застарілі девайси замінюються на останні технічні новинки. Не існує альтернативи світлодіодним лампам по частині світловіддачі. Тому з їх допомогою шикуються системи загального і комбінованого освітлення, які застосовуються в домашніх умовах, офісних і складських приміщеннях, цехах. Завдяки постійному струму (а не змінному), лампочки такого типу не будуть мерехтіти або втрачати рівень яскравості під час роботи.