(096) 845 59 99

Стрічка світлодіодна 12 В


Показано з 1 по 24 із 24 (всього 1 сторінок)


Світло є інструментом декорування простору. Це твердження тільки сьогодні стає непорушним постулатом, адже сучасні технології дозволяють приручати фізичні явища в самих незвичайних для цього місцях. Наприклад, світлодіодна стрічка 12В перетворює декоративну гіпсокартонну нішу в бокс, що світиться зсередини, розширює сприйняття зображення на моніторі або телевізорі за рахунок підсвічування контурів.

Ось, що означає сила світла. Причому за всі ці маніпуляції не потрібно платити якісь шалені суми. Ви можете купити необхідний для декору метраж стрічки, заплативши за це всього пару-трійку сотень гривень.

Відразу акцентуємо увагу на тому, що світлодіодна стрічка 12 вольт потребує зниженої напруги, отримати яку можна при її підключенні до блоку живлення. У нас можна купити і блок живлення, і якісний драйвер для збірки власної світлодекоративної системи. До слова, в готовому вигляді подібні рішення коштують в рази дорожче, ніж творіння, зібрані своїми руками.

Для яких сценаріїв варто купити стрічку?

 1. Оформлення інтер'єру.
 2. Ремонт підсвічування матриць моніторів і екранів ТБ.
 3. Створення рекламних конструкцій.
 4. Прикраса малих архітектурних форм.

Що до різновидів, то ЛЕД стрічка 12 вольт може складатися з одноколірних і кольорових RGB діодів.

Чим відрізняються світлодіодні стрічки?

Крім кольору випромінювання, є й інші параметри, які необхідно враховувати при виборі. Щоб купити підходящий під плановані завдання товар, потрібно врахувати:
 • колірну температуру. У нас зустрічаються джерела: 2800-3200К, 4000-4200К, 6000-6500К і 7000-7500К. Окремої згадки заслуговують «дуже холодні» діоди, температурою 13500-16500К;
 • захищеність. Стандартом в цьому сегменті вважається захист IP20 (тільки всередині приміщення). Але, якщо ви підшукуєте світлодіодну стрічку, розраховану на роботу у вологому середовищі, зверніть увагу на товари з позначкою IP44;
 • кількість світлодіодів на метр: 30, 60, 120, 240.
Якщо вам потрібна особлива LED стрічка 12 вольт, купити яку не вдається в інших магазинах, повідомте нам про свій намір. Ми постараємося доставити товар під замовлення в найкоротші терміни.

Раніше, щоб вплинути на висвітлення в приміщенні, нам потрібно було купити і замінити кілька ламп розжарювання. Сьогодні змінити світлові акценти пропонує стрічка світлодіодна 12 вольт - унікальне джерело, завдяки якому можна втілити в реальність будь-який за складністю світло-інтер'єрний декор.

В Україні спостерігається сплеск інтересу до такого роду рішень, однак все ще багато співвітчизників вважає за краще купувати led стрічки 220 v на відомих китайських майданчиках, ризикуючи отримати бракований або неякісний товар. Ми пропонуємо купити світлодіодну стрічку на 12 вольт з гарантіями:
 • працездатності;
 • заявлених технічних характеристик по потужності і колірній температурі;
 • ціни, наближеною до тієї, яку потрібно заплатити, замовляючи з Китаю.
Стрічка являє собою набір рівновіддалених SMD світлодіодів, розташованих на гнучкій платі. Джерела світла чергуються з баластними опорами, які знижують силу струму і напругу до прийнятних значень.

Яка саме світлодіодна стрічка 12в доступна для покупки? Ми реалізуємо два типи світлотехніки на гнучкій підставці: монохромні і RGB рішення. Перші випромінюють світло певного відтінку (білий, синій, зелений, блакитний), другі створюють потік будь-якого колірного тону.

Де застосовуються і як вибрати свою смужку з LED?

Є три сценарії використання:
 1. У складі люстр. У конструкції сучасних люстр застосовуються саме такі джерела світла, дозволяючи користувачам налаштовувати інтенсивність і колірний профіль в залежності від зовнішніх умов. Незважаючи на тривалий термін служби, все ж періодично ці елементи вимагають заміни.
 2. Як важливий інструмент декоративного підсвічування. По периметру стелі, за нішами з гіпсокартону, під полицями і над меблями - є безліч місць, де підсвічування буде виглядати доречно і свіжо.
 3. В якості супроводу роботи ТВ. Так як компанія Philips запатентувала технологію Ambilight, цінителям інших марок телевізорів доводиться знаходити інші способи розширення «площі» перегляду, використовуючи, в тому числі, представлені тут товари.
Що потрібно, щоб купити лед стрічку 12в, як вибрати свій варіант? Слід визначитися з щільністю джерел на один метр, кольором, розмірами чіпів і класом захисту за стандартом IP. Товари з маркуванням IP 67 і 68 цілком можуть застосовуватися в приміщеннях з високою вологістю. Що до розміру діодів, то маленькі мають маркування 3528, великі чіпи - 5050.

Очевидно, що діодна стрічка 12 вольт з високим класом захисту і великими джерелами обійдеться дорожче варіанту на 3528 чіпах.