(096) 845 59 99

Контролер для світлодіодної стрічки


Показано з 1 по 22 із 22 (всього 1 сторінок)


Контролер для світлодіодної стрічки як вибрати пристрій

При виборі RGB світлодіодів необхідно відразу ж підібрати контролер. Сьогодні можна купити в Україні контролери для світлодіодної стрічки, які працюють по різному принципу, але використовуються з однією метою управління яскравістю і іншими параметрами світлодіодів. В асортименті магазину LedSintez представлені моделі для управління світлодіодною стрічкою або окремими світлодіодними модулями.

Як вибрати контролер для світлодіодів

Усі RGB світлодіоди представляють собою модуль управління, який складається з трьох каналів, призначених для управління певним кольором: червоним, зеленим, синім.

Кожен контролер має пам'ять, куди можна внести кілька основних програм для управління світлодіодами. Пристрій оснащений ручним режимом управління, а також можливо управління за допомогою пульта дистанційного керування.

Основні види контролерів

  • Контролер з інфрачервоним пультом управляється тільки в межах одного приміщення, де не повинно бути перешкод між двома пристроями і відстань не більше 10 м.
  • Пульт управління, який працює на радіочастоті, пристрій не сприйнятливий до перешкод, вловлює сигнал на відстані 50 м.

В Україні купити світлодіодну стрічку з пультом запрошує інтернет-магазині LedSintez, а диммер для світлодіодних ламп необхідно підібрати для монохромних освітлювальних приладів.

Якщо є необхідність керувати освітленням відразу в декількох приміщеннях або різних автономних зонах, краще придбати контролер, керований вручну. Такі прилади оснащені функцією багатозонного управління.

Контролер підключається до низьковольтного блоку живлення і управляє світловим потоком. Для контролю не тільки основних кольорів, а й додаткових відтінків застосовується широтно-імпульсна модуляція.

Контролер для світлодіодної стрічки

Світлодіодний контролер це невеликий пристрій, який дозволяє вручну здійснювати регулювання параметрів роботи світлодіодної стрічки. Це яскравість освітлення, колірний режим, якщо такий можна вибирати. Купити контролер для світлодіодної стрічки ви можете в нашому інтернет-магазині. Тут представлений великий вибір моделей, тому залишається визначити найбільш підходящу.

Слід зазначити, що контролер може застосовуватися в приміщеннях різного призначення. Виріб стане в нагоді вдома, в барі чи ресторані, в торговому приміщенні і т. д. У будь-якому випадку він дозволить ефективно і швидко управляти параметрами освітлення.

Приймаючи рішення, особливу увагу зверніть на RGB варіанти. Вони більш прості в застосуванні, тому як тут вже передбачена спеціальна програма, встановлена ​​виробником. Цей момент значно полегшує управління освітлювальними приладами.

Додатково звертайте увагу на такі параметри:

  • тип управління;
  • спосіб, яким джерело (пульт) передає сигнал;
  • призначення пристрою;
  • функціональність;
  • виробник і вартість.

Щоб робота системи освітлення була стабільною і злагодженою, ми рекомендуємо відразу купити світлодіодну стрічку, контролер з пультом, блок живлення. Це дозволить максимально точно підібрати параметри кожного елемента. Якщо є питання, завжди можна звернутися до наших менеджерів. Вони допоможуть визначитися з вибором, замовити модель, якій з якихось причин немає в наявності.

Зверніть увагу! Ми обслуговуємо покупців з усієї України. Доставка може бути організована в будь-яке місто: Київ, Кіровоград, Черкаси і т. д. Тому, вирішивши купити контролер для світлодіодної стрічки, ви зробите придбання швидко і зручно. Разом з таким невеликим пристроєм світлодіодна стрічка буде функціонувати в тому режимі, який потрібен вам в певний момент.