(096) 845 59 99

 • Датчик руху для LED стрічки (профілю) SL320 12V 5А Код.59603

Датчик руху для LED стрічки (профілю) SL320 12V 5А Код.59603

 • 179 грн.

 • Від 10 шт. 170 грн.
 • Від 50 шт. 161 грн.
 • Виробник: Sean
 • Модель: 59603
 • Наявність: На складі

У закладки До порівняння

Сенсор для профілю - це вимикач з датчиком руху для використання в алюмінієвому профілі для світлодіодної стрічки на 12В і максимальним струмом навантаження до 5А.


Сфера використання:


Інфрачервоний датчик руху застосовується для включення / вимикання освітлення в приміщенні, для автоматичного спостереження за наявністю рухом в зоні його роботи.

Можливе застосування модуля і поза профілю з дотриманням перелічених нижче

вимог.


Затримка вимкнення становить приблизно 40 секунд. Якщо в зоні спостереження є постійний рух, то вимикач постійно буде включений і вимкнутися через 40 секунд, з моменту припинення руху в зоні знаходження пристрою.

Затримка включення становить 2-3 секунди.

Пристрій розміщується в сухих внутрішніх приміщеннях або на вулиці, за умови непотрапляння в вікно датчика (на лінзу) прямих або відбитих сонячних променів, або іншого інфрачервоного випромінювання.


Дальність спрацьовування в зоні прямої видимості до 5 метрів.

Дальність впевненого спрацьовування в зоні + \ - 60 градусів горизонтально або

вертикально до 2-3 метрів.


Датчик не розрізняє день чи ніч, однаково спрацьовує при наявності руху в зоні.


Модуль розроблений переважно для застосування в профілях, шириною від 10 мм з додатковою ізоляцією між платою димера і підставою профілю у вигляді двостороннього скотча товщиною 1-2 мм.


Для кріплення датчика використовувати двосторонній скотч не менше мінімальної зазначеної товщини, щоб уникнути замикання виступаючих контактів модуля на металеві поверхні.Установка і підключення профілю:


Модуль підключається між блоком живлення 12 Вольт постійного струму і

світлодіодним LED-стрічкою або LED-світильником на відповідну напругу 12 Вольт. Підключення виконується за допомогою пайки до модуля.

Вхідна напруга блоку живлення підводиться до входів + VV, і GND, а LED-навантаження - до + VLED, -LED, з дотриманням полярності підключення!


Увага: стежте за правильністю підключення і величиною навантаження на модуль, перевищення якої може викликати вихід з ладу вихідного транзистора модуля. Перед включенням переконайтеся у відсутності короткого замикання на виході! Модуль не боїться неправильного підключення джерела живлення, але критичний до перевищення напруги понад 15 вольт і перевищення струму навантаження понад 5 Ампер.


Розташування і розміщення модуля:


Модуль в основному призначений для розміщення всередині алюмінієвого світлодіодного профілю. Для лінзи необхідно зробити отвір і направити модуль в зону, де потрібно реагувати на рух.

Модуль також можна застосовувати і поза профілів, берегти від попадання вологи, хімічних речовин і металевого пилу, гризунів та інших шкідливих впливів. Потрібно берегти модуль від джерел відкритого вогню, потрапляння прямих і відбитих сонячних променів або променів потужних прожекторів, щоб уникнути помилкового спрацьовування.

Кріплення модуля здійснюється методом наклеювання за допомогою двостороннього скотча товщиною від 1 мм на потрібну поверхню.

Якщо буде використовуватися термоусадка на модулі, то слід не забути прибрати частину термоусадки з лінзи Френеля.

Забороняється:


 


 •  Подавати напругу, що перевищує 15, і мене 8 Вольт.
 •   Навантажувати пристрій струмами, що перевищують 5 Ампер.
 •   Розміщувати модулі у вологих приміщеннях, де може створюватися конденсат на модулі і його провідниках.
 •  Розміщувати модулі в теплоізолюючих матеріалах, при роботі на максимальних навантаженнях.
 •  Попадання інфрачервоного стороннього випромінювання на сенсор, у вигляді прямих і відбитих сонячних променів, або світла прожекторів, ламп розжарювання, прямого випромінювання обігрівачів.

Технічні характеристики:

Управління: Інфрачервоний датчик
Кількість вихідних каналів: 1
Ступінь захисту, IP: 20
Вхідна напруга, В: 12 (8-15 короткочасно) DC
Розмір, мм: 10х40х15
Дальність виявлення, м: до 5 (у напрямку осі лінзи Френеля)
Вихідна напруга, В: 12 DC
Максимальне навантаження, А: 5
Затримка вимкнення, з: 40
Затримка включення, з: 2-3
Кут виявлення, *: 60-90


Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре