(096) 845 59 99

Підсилювачі


Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)


Підсилювач для лед стрічки для чого необхідний, особливості застосування

Для можливості підключення більшої кількості світлодіодів, а також зниження навантаження на контролери застосовується rgb підсилювач або підсилювач сигналу контролю. Принцип дії пристрою наступний: пристрій отримує сигнал контролера, підсилювач коригує сигнал до необхідного і потім передає на RGB модуль. Таким чином, можна формувати лінії світлодіодного освітлення будь-якої довжини.

Для чого необхідний підсилювач для лед стрічки експлуатаційні характеристики

Світлодіодні стрічки дозволяють створювати в приміщенні освітлення з різними світловими ефектами. Для складної системи освітлення, коли стрічка світлодіодів довше п'яти метрів, необхідно підібрати підсилювач, щоб контролер не вийшов з ладу.

Переваги застосування підсилювача сигналу:

  • можна використовувати більш компактний блок живлення;
  • підтримує синхронну роботу всіх елементів системи освітлення;
  • підвищує термін експлуатації системи освітлення;
  • перешкоджає перевантаженню і захищає від перепадів напруги;
  • дозволяє більш економно використовувати електроенергію.

Інтернет-магазин LedSintez пропонує великий вибір світлодіодної продукції, в тому числі, RGB контролери та підсилювачі для світлодіодів.

Підсилювачі RGB

Світлодіодне підсвічування це дуже красиво, незвично і економічно. Воно використовується сьогодні в приміщеннях різного призначення і з різними цілями. Але суть його облаштування залишається незмінною підключити стрічки потрібно правильно. Якщо ви будете використовувати послідовне підключення без додаткового обладнання, кожен елемент ланцюга буде отримувати різне живлення. Це посприяє перегріву окремих ділянок, як результат швидкого виходу з ладу освітлювальних пристроїв.

Правильне рішення купити RGB підсилювач і зробити паралельне підключення. Він дозволятиме організувати рівномірне світіння, в результаті чого кожен виріб зможе працювати в нормальних умовах. Це виключить перебої зі світлом, перегрів контролерів, швидкий вихід з ладу освітлювальних приладів.

Щоб вибрати відповідний RGB підсилювач, вам потрібно лише визначити сумарну споживану потужність. Ми пропонуємо досить широкий асортимент продукції, тому з пошуком оптимального пристрою проблем не виникне.

Думаючи про те, чи варто використовувати підсилювач, розгляньте його переваги:

  • мінімізація навантаження на керуючий контролер;
  • можливість підключення необхідного числа світлодіодних стрічок;
  • відсутність необхідності в застосуванні великогабаритних блоків живлення;
  • рівномірне світіння всіх стрічок.

Щоб отримати всі перераховані переваги, потрібно тільки дотримуватися рекомендацій щодо вибору пристрою. Тут складнощів не виникне. У нас підсилювачі представлені широким модельним рядом. Вони відрізняються виробником, технічними характеристиками і ціною. Доставка здійснюється по території всієї України: Київ, Дніпро, Суми, Чернігів і т. д. Вам потрібно лише оформити придбання та вказати необхідні параметри в заявці.