(096) 845 59 99

Точкові світильники led


Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)


Точкові світильники

Точкові Led світильники для стель отримали сьогодні велику популярність. Їх можна використовувати, щоб організувати основне і додаткове - декоративне освітлення. У будь-якому варіанті приміщення зможе перетворитися, буде виглядати дуже естетично. Потрібно тільки вибрати варіант, який підходить саме вам.

Вирішивши купити точкові Led світильники, в першу чергу зверніть увагу на спосіб установки. Найбільш популярними сьогодні стали вбудовані варіанти, їх ми пропонуємо вам в широкому асортименті. Головна відмінна риса моделей - декор. Тут є класичні та сучасні стилі виконання. Плануючи облаштувати стелю з Led підсвічуванням, зупиніться на цьому моменті обов'язково, тому як стельові світильники грають важливу роль в інтер'єрі, можуть по праву називатися декоративним елементом.

Залежно від кінцевого результату, вам слід визначити необхідну кількість джерел світла, їх форму і габарити. Далі просто залишиться оформити придбання. Воно обов'язково буде вдалим, тому як ми пропонуємо вбудовані точкові Led світильники за демократичними цінами і в досить широкому асортименті, що дозволяє підібрати підходящу модель.

Що стосується виправданості придбання виробів, в ній ви можете не сумніватися. Вони окуплять фінансові витрати на покупку в перші ж місяці. Світлодіодні джерела світла споживають набагато менше електроенергії в порівнянні з лампами розжарювання, до того ж, служать на порядок довше.

Якщо цікавить питання доставки, вона здійснюється в будь-яке місто України. Ви можете замовити світлодіодний лед-світильник, перебуваючи в Києві, Запоріжжі, Дніпрі або іншому населеному пункті. Ціна доставки обов'язково буде доступною.

Як вибрати точковий світильник led рекомендації фахівців

Перш за все, при виборі точкових світильників led необхідно враховувати особливості стельового покриття. Для натяжних полотен і підвісних конструкцій кращий вибір - вбудовані світильники, їх можна встановити безпосередньо під час монтажних робіт. Для простих стель краще вибирати накладні моделі.

Крім цього, при виборі освітлювальної системи важливо враховувати її призначення. Для декоративного підсвічування і організації додаткового джерела освітлення досить недорогих точкових світлодіодних світильників. Якщо мова йде про приміщення великої площі, де буде потрібно міняти напрям світлового потоку, має сенс підібрати поворотні моделі.

Важливо! Для установки світильників в натяжне полотно, використовуйте теплоізолюючі кільця.

Детальніше про світлоелементи

Точкові світильники універсальні і сумісні з будь-якими типами ламп, але далеко не всі однаково ефективні і практичні. Наприклад, в лампах розжарювання більше половини енергії перетворюється в тепло, відповідно, їх не можна використовувати в натяжних конструкціях. Лампа потужністю вище 40 Ватт деформує натяжне полотно.

Важливо! Оптимальний вибір - світлодіодні, оскільки за всіма параметрами вони випереджають інші лампи.

Враховуйте, що деякі світлодіодні лампочки працюють від напруги 12 Вольт. В цьому випадку трансформатор входить в комплект.

Ще один критерій вибору вбудованих точкових світильників умови експлуатації. Необхідно уважно підібрати IP рейтинг для зовнішнього застосування, а також використання у ванних кімнатах вибирайте світлодіодні лампи з високим показником.