(096) 845 59 99

Світлодіодні панелі стельові


Показано з 1 по 24 із 48 (всього 2 сторінок)


Вбудовувані світлодіодні світильники опис, види, додаткові можливості

Якість, практичність і довговічність вбудованих світлодіодних світильників високо оцінили споживачі і фахівці. Освітлювальні прилади представлені в спеціалізованому інтернет-магазині Ledsintez в великому асортименті і в широкому ціновому діапазоні. Ми підберемо для вас рішення для системи освітлення будь-якої складності, доставка можлива в будь-яку точку України.

Загальна інформація про вбудовані стельові світлодіодні світильники, розбираємося в тонкощах

З моменту появи світильників на основі світлодіодів вони давно очолюють список найбільш затребуваних освітлювальних приладів. Така техніка багатофункціональна, довговічна і практична. Вбудовувані світильники використовуються в якості декору стельових конструкцій, вони забезпечують рівномірне світло, при цьому споживають мінімальну кількість електроенергії.

Асортимент стельових світильників

Перш ніж придбати світильники на стелю, необхідно розібратися освітлювальний прилад якого типу підійде для стельової конструкції в вашому будинку або офісі. Перш за все, освітлення для приміщення вибирають відповідно до методу кріплення.

  1. Для міцних стельових конструкцій використовують вбудований світлодіодний світильник, для його кріплення потрібно виконати отвори і міцно зафіксувати джерело світла. Оскільки світильники легкі, їх кріплять до конструкцій з дерев'яних рейок і панелей ПВХ.
  2. Освітлювальні прилади з кріпленням на спеціальну платформу використовуються для фіксації до натяжних стель. Форма таких світильників буває різною. Регулюючи вигин підвісу, можна встановити світильник в потрібному положенні.
  3. Для великих приміщень складів, офісів, навчальних класів краще купити led панель Армстронг. Такі конструкції створюють в приміщенні приємне і безпечне для людини світло, дозволяють економити на електроенергії.
  4. Вуличні світлодіодні світильники відрізняються від моделей для домашнього застосування підвищеним захистом від вологи, пилу і вітру.

Важливо! Для підсвічування зони з інтенсивними навантаженнями необхідно підібрати світильники, стійкі до механічних пошкоджень.

Також світильники класифікують на:

  • приховані - освітлювальний прилад монтується на одному рівні зі стелею;
  • зовнішні - варіант більш економічний і універсальний, використовується для освітлення великих площ.

У першому випадку світловий потік невеликий, відповідно, кут освітлення скромний. Накладні світильники забезпечують широкий кут освітлення.

Важливо! Світлодіодні світильники абсолютно безпечні для натяжного полотна, оскільки вони не випромінюють тепло.

Додаткові можливості вбудованих стельових світильників

За допомогою нашого магазину ви легко підберете освітлювальні прилади з необхідними експлуатаційними характеристиками. Затребуваність світлодіодного освітлення обумовлена ​​економічністю, безпекою і практичністю. Крім цього, обладнання не нагрівається в процесі експлуатації.

У каталозі представлені моделі лед ламп з можливістю регулювати напрямок світлового потоку:

  • фіксоване положення - такий варіант використовується в приміщеннях з низькими стелями;
  • поворотні світильники - дозволяють сфокусувати увагу на певній зоні в приміщенні.

Купити світлодіодні панелі в Києві вас запрошує магазин Ledsintez.