(096) 845 59 99

Засоби управлінняЗавдяки безлічі переваг, серед яких економічність, довговічність експлуатації, простота установки, механічна міцність, світлодіодна продукція використовується не тільки як окреме джерело світла. Лампочки застосовуються в якості деталей побутової техніки, в автомобілебудуванні, архітектурних об'єктах і навіть ландшафтному дизайні. Варто зазначити, що в кожному конкретному випадку управління світлодіодами буде відрізнятися. Володіння такою інформацією допоможе самостійно встановлювати і налаштовувати світлодіодну продукцію.

Сфери використання

Архітектура та дизайн. Ще десять років тому в даних сферах можна було зустріти виключно лампи розжарювання і галогенну продукцію. Всім знайомі так звані лампочки Ілліча з вольфрамовою ниткою всередині. Це досить ламкі і крихкі вироби, які швидко нагріваються, під час перегоряння можуть розриватися, не переносять перепадів напруги. Тому з появою нових технологій освітлення з можливістю установки блоків управління світлодіодами, ландшафтні дизайнери та архітектори переключили свою увагу на економічні та функціональні лед лампочки. Важливо, що такі прилади можуть працювати в екстремальних умовах - низьких і високих температурах, з непостійним тиском, під землею, в умовах вибухонебезпечності. Сьогодні можна зустріти зовнішнє застосування світлодіодів - оформлення ними фасадів будівель та декорування колон. Щоб налагодити інтенсивність і яскравість світла буде потрібен контролер для управління світлодіодами, перемикачі напруги, частотні перетворювачі.

Екрани й монітори. Масове використання світлодіодів не оминуло виробництво телевізорів, плазмових екранів і моніторів. Світлодіоди сподобалися за їх можливість видавати яскраве, але при цьому рівномірне, стабільне світловипромінювання. Для того, щоб контролювати передачу кольору і рівень випромінювання, встановлюються спеціальні мікросхеми, які допомагають задіяти одразу всі або окремі лампочки. Шляхом проб на світ з'явилося динамічне підсвічування, яскравість кожного пікселя окремо, масове управління світлодіодами.

Автомобілебудування. Перспективна галузь "машинобудування" не змогла не перейняти нові технології. Якісна різниця між лампами розжарювання і світлодіодами очевидна, якщо розглядати їх з точки зору автоелектрики.

  • Тривала робота.
  • Надійність.
  • ККД.
  • Компактність.

Всі ці переваги - те, що потрібно для модернізації пристрою автомобіля. Починаючи від невеликих лампочок, світлодіоди знайшли своє місце в приладовій панелі, освітленні салону автомобіля, поворотниках і фарах, сигнальних вогнях. Сьогодні розробляється технологія, яка б дозволила зробити ближнє і дальнє світло фар виключно світлодіодним.

Портативна техніка. Звичайно не варто забувати про перші девайси зі світлодіодами - пульти управління, підсвічування екранів, акумулятори, зарядні пристрої, дисплеї старого зразка. Завдяки набору мікросхем вдається до цього дня досягати рівномірності сигналу, додаючи до нього світлові і звукові ефекти.