(096) 845 59 99

Фітоосвітлення - світильники для рослин


Показано з 1 по 24 із 61 (всього 3 сторінок)


Правильне освітлення - запорука гарного врожаю.

Якщо ваш бізнес побудований на цілорічному вирощуванні сільськогосподарських, декоративних культур, пропонуємо розглянути нашу пропозицію купити фітолампи за цінами виробника. Розсада, кімнатні представники флори, квіти - все це потенційні споживачі світла в синьому і червоному спектрах.

Які лампи для квітів категорично не можна використовувати? Лампи розжарювання, звичайно! Застарілі джерела продукують не тільки світло, а й теплову енергію, через що на листках розсади виникають опіки. Подібні «експерименти» призводять до повної загибелі культур.

Перед тим, як купити фітолампи необхідно пропрацювати чотири ключові моменти.

 1. Максимальна площа світлового охоплення. Цей параметр слід узгоджувати з кількістю споживачів. Для великої кількості розсади доведеться купити панель, що складається з декількох приладів.
 2. Спектр. Досвідчені агрономи категорично проти жовтого і зеленого спектра, оскільки цей діапазон не стимулює розвиток, зростання рослинності.
 3. Довжина хвилі. Цей показник, як і багато інших характеристик, вказується на упаковці і в описі товару на сайті. Для червоного спектра: 640-660 нм, для синього - 440-460 нм.
 4. Гарантія від виробника. Спеціалізована світлотехніка розрахована на тривалий експлуатаційний період, тому гарантований термін на фітолампи становить 6-12 місяців, залежно від бренду.

Недостатньо просто купити фітосвітильник - його потрібно правильно встановити! Оптимальне видалення фітолампи від споживача становить 25-45 см.

Потужність і форма: вибираємо фітолампи для індивідуального використання

Відразу хочемо заспокоїти тих, хто не дружить з математикою - нічого розраховувати не доведеться. Рекомендації по підбору вже складені виробником і відзначені в інструкції. В анотації до фітолампи зазначено, яку площу вона здатна охопити. Підбір потужності тісно пов'язаний з місцем розміщення розсади. Наприклад, якщо це лоджія або підвіконня, цілком впорається світильник на 40 Вт / м2. Якщо ящики розташовуються в центрі кімнати, доведеться обзавестися джерелом на 60 Вт / м2.

Зверніть увагу, лампа для розсади, купити яку ми пропонуємо в цьому розділі каталогу, може відрізнятися формою. У продажу зустрічаються квадратні, круглі, прожекторні, лінійні варіанти. Фітосвітильники підходять для кімнатних систем, круглі оптимальні для точкового підживлення світлом, прожекторні варто купити тоді, коли необхідно одним потужним приладом охопити площу в 5-7 м2.


Фітосвітильник для кімнатних рослин для чого необхідний, особливості конструкції, як вибрати

Всім рослинам для нормального росту і розвитку необхідно освітлення. Тим не менш, не завжди природного світла достатньо, в цьому випадку фахівці рекомендують фітосвітильник для кімнатних рослин, який випромінює необхідний для квітів світловий спектр - синього і червоного кольору.

Для чого необхідна лампа для рослин

Дефіцит сонячного світла виникає з ряду причин:

 • неправильне розташування розсади;
 • не достатньо довгий світловий день;
 • несприятливі для рослин погодні умови.

Важливо! Фітолампи допомагають домогтися максимальної врожайності!

Переваги використання лампи для рослин

 1. Незначне споживання електроенергії.
 2. Великий термін експлуатації.
 3. Холодний режим абсолютно безпечний для рослин.
 4. Відсутність мерехтіння, яке небезпечно для зору.
 5. Фітолампи не пересушують землю і зелену масу.

Де купити лампу для рослин в Україні

Великий вибір моделей фітоламп представлений в інтернет-магазині Ledsintez. У нас ви можете підібрати прилад для побутового та промислового застосування. Менеджери підберуть модель з урахуванням площі приміщення та сортом рослин. Для більшої зручності та економії має сенс в Україні купити світлодіодну лампу для рослин з декількома режимами роботи. Це дозволить знизити споживання енергії та використовувати лампу в мірі необхідності. Крім цього, в каталозі є світлодіодне обладнання для організації освітлення в житлових, промислових і комерційних приміщеннях, в тому числі, трекові системи сучасні світильники для інтер'єру в стилі хай-тек або модерн.

Якщо потрібно організувати додаткове освітлення для кімнатних рослин або для розсади, подумайте про те, щоб купити фітолампи.

Звичайна лампа розжарювання для цієї мети не підійде, бо не зможе забезпечити безпечне і досить яскраве світло.

Вона буде тільки обпалювати рослини, в результаті чого останні можуть загинути.

Більш виправдане рішення купити світлодіодну фітолампу.

В її основі спеціальний фіто світлодіод, який випромінює світло, максимально подібне до сонячного. Такий пристрій можна використовувати як вдома, так і для теплиць, де відбувається вирощування рослин у великих масштабах.

У будь-якому випадку, воно повністю виправдає своє придбання. Джерело світла не нагрівається, тому не може обпалити листя і квіти. При цьому, воно стимулює ріст рослин, прискорює настання цвітіння і дозрівання плодів.

Слід зазначити і мінімізацію випаровування вологи. Вона дає можливість економити воду на поливі, здійснюючи його рідше.

Так ви бачите, що придбання фітолампи дійсно виправдовує себе.

Вирішивши купити фітолампи для рослин, ознайомтеся з асортиментом, представленим в нашому каталозі. Всі світлодіодні світильники можна розділити на кілька великих категорій:

 • лед прожектори;
 • лінійні світильники;
 • купольні моделі.

Який вид продукції вибрати - слід вирішувати, залежно від того, для яких рослин потрібно підсвічування.

Коли мова йде про кімнатну квітку, вибір можна зупинити на моделях простіше, що не мають широкий спектр дії.

Для теплиць краще купити Led прожектор, тому як його освітлення тут буде більш ефективним.

Ми готові організувати доставку товару по всій Україні, тому нашими покупцями можуть стати всі жителі будь-якого регіону.