(096) 845 59 99

Світлодіодні модулі led


Показано з 1 по 22 із 22 (всього 1 сторінок)


У цьому розділі зібрані ЛЕД модулі купити які ми пропонуємо без переплати перекупникам. Вигідний прайс можливий завдяки прямої взаємодії з заводами в Азії і Європі, багаторічному партнерству з авторитетними виробниками.

Що слід знати тим, хто планує купити світлодіодний модуль, але не володіє достатньою теоретичною базою для глибинного розуміння предмета покупки? Дочитайте опис розділу до кінця, і запевняємо, ви отримаєте необхідний мінімальний базис для здійснення компетентної угоди.

З технічної точки зору, світлодіодні модулі для світильників - це системи, виконані на базі одного або декількох кристалів, укладених в єдиний корпус. Кожне джерело має свій вихід на живильний ланцюг.

Говорячи про відмінності між модулями і окремими LED, важливо підкреслити, що модулі є самостійними пристроями, до складу яких входять:

  • герметичний кристал або спільність кристалів, виготовлених за технологією COB;
  • обмежувальні резистори, що відповідають за стабілізацію живлення на рівні 12 В;
  • дві пари дротів, що дозволяють об'єднати кілька модулів в більш потужний ланцюг.

Одним словом, ЛЕД модуль - це готовий вузол, завершена конструкція якого спрощує процес нарощування потужності джерела освітлення. Щоб купити представлений товар, необхідно визначитися з його призначенням.

Призначення ЛЕД модулів

На базі світлодіодних вузлів створюють різні види фасадних підсвічуваннь, лайтбоксів, вивісок і логотипів. Перед тим як купити світлодіодні модулі, слід визначитися з тим, в яких умовах доведеться працювати даному джерелу світла. Для зовнішнього застосування вибирають рішення з корпусом підвищеної герметичності. Якщо модуль має бути експлуатуватися в приміщеннях, переплачувати за доповнений захист від води не має сенсу.

Перед тим як купити лінзованні світлодіодні модулі, зверніть увагу на їх сильні сторони.

  1. Джерела розміщуються на пристойній відстані один від одного, з'єднуються гнучким кабелем. Ця особливість виключає взаємний перегрів і дає доповнену маневреність при різкому повороті світловий лінії.
  2. Модульні конструкції можна розташовувати зигзагоподібно, розгортати під різними кутами, не втрачаючи в потужності випромінювання або довговічності.
  3. Вартість нижче матричних рішень і великих COB LED.
  4. Мала вага при порівнянні з люмінесцентними приладами, які також застосовуються при створенні лайтбоксів.

Якщо прямо зараз ви набираєте запит - купити світлодіодний модуль Київ, рекомендуємо не втрачати час. Все, що потрібно, вже зібрано в цьому розділі. Після покупки вам буде потрібно всього лише вибрати один з методів кріплення джерела: за допомогою гвинтів через кріпильні отвори, за допомогою двостороннього скотча. Для більш надійної фіксації способи монтажу слід поєднати.

Технічні характеристики модулів LED

Якщо вам потрібно в терміновому порядку купити світлодіодні модулі Україна, в особі нашого магазину, запропонує широкий вибір товарних позицій. Але, як не помилитися при виборі, на що звернути увагу в першу чергу?

У цьому допоможе вивчення характеристик товару, який різниться конструкцією світлодіодних елементів, кольором світіння, розмірами джерела, значеннями напруги і варіантами управління.

Щоб купити LED модулі, які повністю відповідали вимогам, зверніть увагу на градацію за конструктивною ознакою.

  1. Модулі, що складаються тільки з ЛЕД кристалів, з'єднаних послідовно. Коштують дешевше, але для коректної роботи вимагають обмежувальної схеми живлення.
  2. Діоди з вбудованим контролером. На борту вузла є схема, яка регулює колір і яскравість світіння.
  3. Модулі з вбудованими обмежувачами струму. Підходять для підключення до вхідного комутатору або джерела напруги безпосередньо.

В наявності одноколірні світлодіоди для світильника, що продукують білий або жовтий потік. Також у продажу двоколірні і барвисті RGB-моделі.

Підводячи підсумок, варто ще раз згадати про переваги і недоліки модульних систем. До безперечних плюсів відносяться: компактність, тривалий експлуатаційний запас, мале енергоспоживання.

Що до мінусів, то світлодіодні плати для світильників бояться високих температур, перегріву. У наддешевих компонентах виробники часто економлять на відвідних тепло компонентах, тому важливо купити збалансований за ціною і якістю товар від перевіреного бренду.