(096) 845 59 99

Світлодіодні світильники для ЖКГ


Показано з 1 по 20 із 20 (всього 1 сторінок)


Світильники для ЖКГ

На сьогоднішній день світлодіодні Led світильники для ЖКГ набули широкого поширення. Їх можна використовувати для організації освітлення під'їздів, прибудинкових територій, горищ, підвалів та інших приміщень. Сфера застосування освітлювальних приладів дуже широка. Це обумовлено численними їх перевагами. В першу чергу - економічність. Світлодіодний світильник споживає мінімальну кількість електроенергії при високій яскравості освітлення. При цьому, він служить тривалий термін, що дає можливість організувати освітлення і бути впевненими в тому, що міняти освітлювальне обладнання знадобиться не скоро.

З огляду на затребуваність товару ми пропонуємо його в широкому асортименті. Якщо вам необхідно купити світлодіодні світильники для ЖКГ, в каталозі обов'язково знайдеться модель, відповідна наявним вимогам.

В першу чергу потрібно визначити, де буде використовуватися прилад. Якщо він встановлюється в будинок, можна вибрати звичайний накладний круглий світильник чи інший варіант відповідної потужності і яскравості світла. Коли планується зовнішній монтаж, на якість і міцність виробу слід звертати більше уваги. Краще придбати вуличний лед-прилад з антивандальним захистом. Металевий каркас забезпечить збереження виробу протягом усього терміну служби.

Якщо говорити про ціну питання, кожен комунальний відділ зможе дозволити собі придбати світлодіодний світильник зовнішнього виконання для ЖКГ потреб. Ми пропонуємо недорогі освітлювальні прилади від перевірених виробників. Вони характеризуються демократичною вартістю і довговічною службою.

Доставка здійснюється по всій Україні, будь то Київ чи будь-яке інше місто.

Світлодіодні світильники ЖКГ особливості вибору

Світлодіодні світильники ЖКГ використовуються в місцях з непростими експлуатаційними умовами, вони піддаються ударам, вібраціям. Відповідно, при виборі освітлювального приладу необхідно враховувати такі характеристики, як рівень захисту, економічність і термін експлуатації.

Основні параметри при виборі лед світильника ЖКГ:

  • інтенсивність потоку світла чим вище показник, тим яскравіше світло;
  • частота мерехтінь світлодіодні світильники не мерехтять, відповідно, не створюють навантаження на очі;
  • економічність споживання лед світильників в 5 разів менше, ніж у інших освітлювальних приладів;
  • стійкість до перепадів напруги;
  • рівень захисту світильники світлодіодні для ЖКГ повинні витримувати механічні навантаження і погодні явища дощ, сніг, вітер;
  • наявність антивандальної решітки для захисту від крадіжок і ударів.

Для порівняння! Світлодіодні світильники споживають в місяць не більше 6,5 кВт (працюючи 24 години на добу), звичайні лампи розжарювання 54 кВт (працюючи 24 години на добу).

Ще один аргумент на користь світлодіодних світильників - тривалий термін експлуатації без необхідності ремонту і технічного обслуговування. Експлуатаційний період однієї світлодіодної лампи становить від 8 до 10 років.

В інтернет-магазині Ledsintez в асортименті представлені світлодіодні світильники, а також вуличні прожектори з рівнем захисту IP 65. Вся продукція сертифікована, надається гарантія. Менеджери допоможуть підібрати освітлювальний прилад з необхідними експлуатаційними характеристиками.