(096) 845 59 99

Садово-паркові світильники


Показано з 1 по 24 із 57 (всього 3 сторінок)


Садово-паркові світильники світлодіодні для чого потрібні, види світильників

Залежно від призначення світильники для саду ділять на кілька видів.

  1. Функціональні світильники забезпечують рівномірне і досить яскраве освітлення, достатнє для безпечного пересування по саду в темний час доби. Такі освітлювальні прилади встановлюють в відвідуваних зонах алеї, в альтанки, на ігрових майданчиках, подвір'ї.
  2. Маркувальне підсвічування використовується з метою акцентування уваги на певних деталях в саду доріжках, сходинках.
  3. Декоративне освітлення - головне в цьому випадку не функціональність, а естетика. Важливо підкреслити красу саду, фонтану, клумби.

Важливо! Для створення бездоганної освітлювальної системи, як правило, використовують садово-паркові світильники світлодіодні всіх трьох видів.

Переваги і естетика садових світильників

Застосування тротуарних світлодіодних світильників вже стало класикою, оскільки один освітлювальний прилад суміщає масу переваг:

  • рівномірне, яскраве світіння, не дратівливе для очей;
  • споживання енергії в 3-6 разів нижче, ніж у традиційних ламп розжарювання;
  • світильники працюють в температурному діапазоні від -40 до +70 градусів;
  • оскільки в складі немає токсичних речовин, спеціально утилізувати прилади не потрібно;
  • термін експлуатації розрахований на 50 тисяч годин, що еквівалентно 11 рокам;
  • в процесі експлуатації не виділяється ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, відповідно, виділяється мінімум тепла;
  • пристрій не перевантажує електромережу.

В інтернет-магазині Sintez представлений великий вибір світлодіодного обладнання, в тому числі, фасадні світильники і багато іншого для організації освітлювальної системи в будинку або в саду. В каталозі величезний асортимент моделей від простих ламп до ексклюзивних моделей.

Садово-паркові світильники

Якщо вас цікавлять садово-паркові світильники, в даному розділі каталогу представлено широкий вибір відповідних моделей, тому купити світильник буде нескладно. Він зможе прикрасити територію, при цьому забезпечить яскраве освітлення, економію електроенергії. Ми говоримо про світлодіодні садові світильники, що відрізняються малим енергоспоживанням, тому в їх економічності сумнівів не може бути.

Розглядаючи технічні характеристики, відзначимо, що вуличний варіант освітлювальних приладів відрізняється високим класом захисту, має герметичний корпус. Це робить вироби стійкими до перепадів температур, підвищеної вологості, пилу та інших негативних факторів. Завдяки цій особливості будь-який садовий або парковий світильник зможе порадувати довговічною службою.

Що стосується вибору, перш за все визначте, яку територію потрібно висвітлити. На підставі цього ви зможете вибрати відповідну потужність приладу, необхідний світловий потік. Також вдасться визначити оптимальну кількість одиниць.

Далі дизайн. Це ще одна важлива особливість, на яку слід звертати увагу, переглядаючи паркові світильники, представлені в каталозі. Тут є маса різних варіантів виконання. Ви можете вибрати витончений освітлювальний прилад або віддати перевагу більш крупному і потужному пристрою. Все залежить від наявних потреб, площі території, особливостей об'єкта, для якого планується організувати освітлення.

Залишається оформити придбання. Незалежно від того, яке ваше рідне місто Київ, Суми чи Миколаїв, покупка обіцяє бути вигідною і оперативною. Наш інтернет-магазин висилає товар по всій Україні, гарантуючи швидкість і доступну вартість доставки.