(096) 845 59 99

Світлодіодні лінійки


Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)


Світлодіодна лінійка

Світлодіодна продукція набирає все більшої популярності, оскільки такий тип освітлення відрізняється практичністю, ефективністю і зручністю. Для багатьох споживачів світлодіодна лінійка на алюмінієвій основі це те ж саме, що стрічка на основі світлодіодів. Тим не менш, це не відповідає істині.

Що собою являє лед лінійка, експлуатаційні характеристики, особливості конструкції

Світлодіодна лінійка являє собою алюмінієву плату з потужними світлодіодами. Оскільки основа освітлювального приладу жорстка, він більш міцний, надійний. Звичайно, це не єдина перевага лед лінійки.

Завдяки алюмінієвій основі світлодіодна лінійка прекрасно відводить тепло, відповідно, кристали світлодіодів не деформуються, а пайка надійно зберігається. Термін експлуатації led лінійки складає 50 тисяч годин.

Крім всіх переваг, притаманних світлодіодним освітлювальним приладам, лед лінійки володіють більш надійними струмопровідними доріжками. Завдяки цьому світлодіоди випромінюють рівномірне світло по всій довжині світлодіодної смуги. Лінійка, на якій розміщені світлодіоди, непомітна в темряві і при світлі, таким чином, освітлювальний прилад виглядає більш естетично в інтер'єрі.

Сфера використання

Світлодіодні лінійки застосовують в побуті, а також для організації освітлення в комерційних і адміністративних приміщеннях. Прилад відмінно підходить для декоративного підсвічування окремих елементів інтер'єру вікон, меблів, дзеркал, арок і ніш, для автомобільного та комп'ютерного дизайну. При цьому вартість лед лінійки дозволяє використовувати її в декоративних цілях.

Якщо мета створити оригінальний інтер'єр з оригінальним підсвічуванням, відвідайте інтернет-магазин Sintez, де представлений великий вибір освітлювальних приладів, в тому числі, лед модулі відомих торгових марок.

Світлодіодні лінійки

В оформленні сучасних інтер'єрів використовуються різні джерела світла. Найбільш затребувані сьогодні - це світлодіодні лінійки. Вони являють собою різновид декоративного підсвічування. Їх основою є профіль з алюмінію, на ньому кріпиться спеціальна друкована плата.

Загальні відомості

Є безліч сфер і місць, де можна використовувати лінійки, що світяться. З їх допомогою можна організувати додаткове освітлення на промислових підприємствах, торгових точках. З користю дане пристосування можна використовувати при експлуатації спецтехніки, наприклад, підйомних кранів. Це необхідно для забезпечення видимості в нічний час. Практика показує, що використання конструкції на основі профілю з алюмінію спрощує орієнтування в процесі управління технікою.

Світлодіодні алюмінієві лінійки дійсно універсальні. Вони можуть також використовуватися в цілях декоративного оформлення вивісок, вітрин і навіть гіпермаркетів. У нас ви можете купити повний комплект обладнання, за допомогою якого забезпечите, наприклад, привабливість магазину або розмежування вільного простору в квартирі.

Позитивні якості

Сфера застосування лінійок широка, причиною тому є універсальна конструкція, яка може кріпитися в будь-якому місці. Ще важлива наявність пристроїв тепловідведення, що дозволяє не сильно грітися приладу, а значить, бути безпечним. Збільшувати охоплювану територію вдається за рахунок наявності світлорозсіювальних елементів. Зручність експлуатації, швидкий монтаж теж зараховується до позитивних якостей.

Якщо вам потрібно купити світлодіодну лінійку в Україні, зробити це можна з нашою допомогою. Нами здійснюється доставка в будь-яке місто, в тому числі до Києва. Маючи таке пристосування, ви зможете дозволяти собі більше варіантів оформлення.