(096) 845 59 99

Ремонт led світильників і прожекторів


Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)


Світлодіодна продукція відноситься до категорії не тільки самих економічних, але і самих надійних освітлювальних приладів. Конструктивно вона складається з металевого корпусу, що фіксує скоби і драйвера, що забезпечує подачу живлення до світлодіодної матриці. Сама ж матриця виконана у вигляді монолітної збірки, утвореної декількома LED-кристалами і покритої шаром прозорого захисного полімеру. Простота конструкції мінімізує можливість поломок, тим більше що принцип дії світлодіодного освітлення виключає можливість відмов внаслідок стрибків живильного мережевої напруги.

Види робіт по ремонту :

1.заміна матриць
2.заміна драйверів
3. профілактична заміна термопроводної пасти

ЯКІСНИЙ РЕМОНТ ПРОЖЕКТОРА - ЗАЛОГ ЙОГО ТРИВАЛОЇ РОБОТИ

Проте, ремонт світлодіодних світильників, трекових світильників і прожекторів це досить затребувана послуга, якщо мова йде про низькоякісну LED-продукцію недобросовісних дрібних виробників.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ПОЛОМОК

LED-матриці істотно розрізняються за якістю і відповідно ціною. Наприклад, матриць 20 Вт існує до 20-ти видів, які за зовнішнім виглядом нічим не відрізняються: від внутрішньої пропайки кристалів золотом до тоненьких алюмінієвих основ матриць. Якщо ж матриця згорає повністю, ремонт світлодіодних світильників і прожекторів виробляють фахівці, що володіють відповідною кваліфікацією. Це пов'язано з тим, що заміна матриці є технологічно непростою процедурою, що вимагає певної підготовки і досвіду.

відмова LED-світильників і прожекторів викликається виходом з ладу драйвера або Led матриці. І якщо поломка сталася вже після гарантійного терміну, драйвер або матриця, як будь-яка стандартна електротехнічна продукція, підлягає звичайному ремонту або заміні.

У каталозі компанії Sintez представлений достатній асортимент типових світлодіодних матриць і драйверів загальноприйнятого стандарту, які без проблем можуть замінити відмовили елементи світлодіодної продукції інших виробників.

Ми приділяємо багато уваги якості виконання драйверів і Led матриць причому, не тільки для забезпечення високої надійності світильників. Від технічних характеристик драйвера залежать ще і найважливіші параметри світлодіодної продукції: рівень пульсацій, межі робочих температур і незалежність від стрибків мережевої напруги.

Товар приймається ТІЛЬКИ в чистому вигляді!

Контакти можна подивитися тут

В побутовому і промисловому призначенні світлодіодна продукція користується великим попитом. Усередині приміщення світлодіоди забезпечують потік світла, що не поступається природному. Фасади будівель, присадибну територію, двори і паркові доріжки найчастіше заливають світлом прожектори. Вони мають достатню потужність і потік світла, щоб захопити великі ділянки і створити видимість на кілька метрів вперед. Але, як і будь-яка техніка, світлодіод може виходити з ладу.Коли необхідний ремонт світлодіодного led прожектора можна вчинити двома способами - запросити досвідченого майстра або впорається самостійно. Якщо потрібно невелике втручання, то впорається можна своїми руками. Про те, як провести діагностику і які поломки зустрічаються частіше за інших розповімо в нашій статті.

Поширені типи несправностей

Незалежно від потужності або габаритів, ремонт вуличного led світильника буде відбуватися за стандартною схемою. Кожен джерело світла має безліч світлодіодів, що відрізняються між собою розмірами і інтенсивністю світла. Однак, кожен з них має однаковий спектр несправностей, які необхідно діагностувати. Якщо ви помічаєте хоча б одну неполадку із запропонованого нами списку, то це означає, що ремонт led прожектора необхідно виробляти негайно. Поширені несправності :

  1. Повна відсутність світла при включеному живленні лампочки просто не запалюються.
  2. Мерцание или неравномерное свечение.
  3. Тьмяне світло, який не відповідає заявленій потужності.
  4. Зміна відтінку світіння.

Також, існують явні ознаки, які можуть свідчити про неполадки. Їх можна візуалізувати неозброєним оком. Так, ремонт led світильників може знадобитися після пошкодження або деформації корпусу, механічних ударів, обривів на лінії електропередач, перегорання проводки.

Перше, на що слід звернути увагу траплялися якісь несправності загального характеру. Наприклад, частими причинами виходу з ладу світлодіодів служать перепади напруги в мережі, короткі замикання і помилки підключення. Якщо візуально не спостерігається жодна з причин і приводів для припинення роботи не було, то варто викликати майстра, який би детально розібрався в причинах несправності.