(096) 845 59 99

ЕлектрофурнітураЕлектрофурнітура

Сучасне життя неможливо уявити без електрики, а значить - без електроосвітлювальних приладів. Звичайно, можна багато уваги приділяти вибору джерел освітлення, а також дизайну люстр, світильників, бра, але це лише зовнішні елементи, можна сказати «обгортка». Насправді ні один пристрій не працюватиме без такої важливої ​​складової як електрофурнітура. І наш сайт - це місце, де ви без проблем зможете підібрати необхідні для якісного висвітлення будь-якого будинку елементи, в залежності від вимог до них і можливостей вашого бюджету.

Що відноситься до електрофурнітури

Сам термін «фурнітура» узятий з французької мови, в якому слово «fourniture» позначає «постачати, доставляти» і має на увазі всі допоміжні елементи, які дозволяють утворити цілісний і завершений предмет або систему.

Електрофурнітурою прийнято називати всі прилади, завдання яких - подача і управління рухом електрики по електромережі в приміщенні, а також можливість підключити в мережу різні побутові прилади. По суті, без цих елементів неможливо утворити цілісну і функціональну електросистему. Можна без перебільшення сказати, що від електрофурнітури безпосередньо залежить наш комфорт в будинку і зручності у веденні побуту.

Насправді пристроїв, призначення яких зводиться до утворення єдиної функціональної електросистеми, в будинку безліч. До Електрофурнітурою відносяться вимикачі, перемикачі, розетки, вилки, патрони для ламп, клеми, диммери, різні з'єднувальні шнури і ще багато елементів.

Основні вимоги до сучасної електрофурнітури 

Електрофурнітура грає величезну роль в облаштуванні освітлення в вашому домі, але перед тим, як купити будь-який відноситься до неї елемент, необхідно оцінити не тільки те, для чого він призначений, а й наскільки безпечний. Підтвердженням надійності і безпеки будь-яких електроустановочних виробів є сертифікат, тобто довіряти слід лише тим виробникам, виробництво продукції яких сертифіковане відповідним чином. Ми співпрацюємо тільки з тими брендами, які можуть гарантувати якість і безпеку випускаються пристроїв.

 Застосовуватися повинна тільки електрофурнітура з високим ступенем захисту, вироби виготовляються з жароміцних і самозатухающих матеріалів, в обов'язковому порядку забезпечуються відмінною ізоляцією. Все це пояснюється тим, що основна тенденція сучасних дизайнів зводиться до максимального приховування електрокомунікацій, отже, дуже важливо, щоб електрофурнітура забезпечила безпечне підключення елементів системи і подальшу їх експлуатацію.

Ще кілька років тому застосування електрофурнітури і її вибір були пов'язані тільки функціональним призначенням, сьогодні ж більшість виробників приділяють підвищену увагу естетичності виробів. Для цього продумується дизайн моделей, колірне рішення, тобто у вас є можливість вибрати і купити саме той варіант, який ідеально впишеться в інтер'єр, абсолютно не порушуючи його гармонію.

Якщо виділити коротко найважливіші вимоги, що пред'являються до Електрофурнітури, то це будуть:

  • безпека;
  • надійність;
  • якість;
  • простота монтажу;
  • зручність при експлуатації;
  • естетичність і привабливість зовнішнього вигляду.

Особливості того, як вибрати і купити відповідну електрофурнітуру

 Насправді вибір електрофурнітури - це непросте завдання. Кожен вид елементів відрізняється своїми особливостями і характеристиками, потрібно врахувати ряд нюансів перш ніж купити той чи інший прилад, т.к. електросистема в кожному будинку індивідуальна, і вимагає відповідного підходу. Але ми допоможемо вам, в результаті покупка електрофурнітури звернеться в просте заняття, відняло всього кілька хвилин часу.

 На сторінках інтернет-магазину «Синтез» всі прилади зібрані в групи і розміщені на окремих сторінках, що полегшує вибір. Припустимо, вам потрібна вилка електрична - клікніть на відповідну закладку в розділі «Електрофурнітура» або введіть модель в пошук по каталогу. Вашій увазі буде представлена фотографія, опис елемента, його технічні характеристики і особливості, ціна (причому, вона знижується в залежності від обсягу покупки). Замовити обраний товар можна в один клік, що особливо зручно. Ті, кому потрібна консультація і допомога в підборі найбільш оптимального рішення, можуть повністю розраховувати на нас, для цього можна зателефонувати за вказаним номером телефону або залишити повідомлення на сайті.

 Якщо ви вирішили купити електрофурнітуру, але при цьому вам потрібна доставка замовлення до Києва або будь-які інші міста України - не переживайте, ми потурбуємося про це.