(096) 845 59 99

Вбудовані стельові світильники 12V-24V


Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)


Сучасні вбудовані світлодіодні світильники непомітні. Компактні і приховані в тілі стелі, вони забезпечують якісне освітлення в будь-якому інтер'єрі, залишаючи при цьому простір для дизайнерської думки. Світильники такого типу купують, в основному, комплектами: їх грамотно розташовують в інтер'єрі, чим формують акценти, візуально коректують геометрію приміщення і створюють оптимальне, комфортне для ока освітлення в кімнаті будь-якого розміру.

Застосування безпечних світлодіодних світильників 12 В і 24 В

Ми пропонуємо купити світлодіодні світильники на 24 В і 12 В. Установка таких приладів вважається нормою улаштування електроустановок для приміщень з підвищеним ризиком загорянь або замикань. Так як 12 вольт і 24 вольт - це низька напруга, яка не може завдати істотної шкоди здоров'ю.

Кухня, ванна, офісна або громадська будівля: тут низьковольтне освітлення завжди було краще. У гаражних або підвальних приміщеннях і зовсім експлуатація мережі 220 вольт може бути заборонена або неможлива без установки понижуючого трансформатору.

Отже, чим хороші врізні лед світильники побутового освітлення на 12-24 В:

 • вони пожежобезпечні і, як наслідок, підходять для експлуатації в будь-яких приміщеннях;
 • для влаштування електропроводки висуваються менш строгі вимоги;
 • відсутня необхідність в спеціалізованому обслуговуванні (світильники з нашого каталогу можуть бути встановлені навіть звичайним обивателем).

Перші точкові світильники на 12 В з'явилися, як рішення для галогенних ламп, які отримують живлення від невеликих малопотужних перетворювачів. Ми пропонуємо купити найбільш прогресивні, економічні та стабільні моделі, оснащені світлодіодами. Вони служать близько 15 років, споживають мінімум електроенергії, відрізняються стабільністю світлового потоку, не блимають і практично не нагріваються.

Краще рішення, яке ви можете купити для стельового монтажу в побутових і громадських приміщеннях!

Типи вбудованих стельових світильників

Вбудовувані світлодіодні світильники на стелю - це прилади, корпус яких частково або повністю занурений в поверхню стелі.

Коротка класифікація:

 • За своєю конструкцією вони поділяються на панельні і точкові.
 • За характером світіння - на прилади розсіяного або фокусного світла.
 • За глибиною вбудовування - на частково або повністю врізні.

Розглянемо докладніше.

Особливості панельних вбудованих в стелю приладів

Ми пропонуємо купити, зокрема, панельні врізні світильники стельові в асортименті.

Панелі найчастіше є елементом модульної підвісної стелі, який можна монтувати в будь-якій її ділянці. Застосовуються найчастіше для освітлення офісних приміщень, торгових залів, лікарень та інших громадських будівель.

Відрізняються урбаністичним дизайном, нагадують коробку з прозорою пластмасовою кришкою-розсіювачем.

У нашому онлайн-магазині ви можете придбати світильники на стелю врізні з якісним алюмінієвим корпусом - відводить тепло і стійкий до ударів, і відмінним розсіювачем з оптичного полікарбонату.

Головна особливість панельних світильників: вони генерують пряме або відбите розсіяне світло, спрямоване від стелі вниз. Тому для рівномірного освітлення всередині приміщення буде потрібно купити і встановити ряд світильників.

Особливості точкових світлодіодних світильників

Також у нас ви можете купити точкові світильники або Downlight («даунлайти»). На відміну від панелей, випромінюючі розсіяне світло, даунлайти використовуються для прямого локального спрямованого освітлення.

Особливості:

 • Можливість організації місцевого освітлення і великий дизайнерський потенціал. Завдяки точковим світильникам можна розставляти світлові акценти в інтер'єрі, зонувати простір, коректувати геометрію приміщення.
 • Рівномірне освітлення. Грамотне розміщення компактних світлових приладів- можна повністю уникнути тіньових ділянок навіть в Г-образних приміщеннях.
 • Універсальність. Компактні світильники підійдуть для оформлення будь-якого інтер'єру. Як правило, використовуються в побуті або для створення акцентів в невеликих торгових залах.

Представлені точкові світильники led оснащені дзеркальним відбивачем і розсіювачем. Головка деяких моделей обертається під широким кутом, даючи можливість задати напрямок світлового потоку.

Монтаж вбудованих стельових світильників

Будь-який панельний або точковий світлодіодний світильник 12 В і 24 В можна врізати в будь-які фальш-поверхні. Зокрема:

 • в тіло стелі підвісної;
 • в плити з гіпсокартону;
 • в поверхню стелі натяжної.

У будь-якому випадку монтаж можливий при наявності ніші, в яку можна врізати корпус приладу. Якщо такої можливості немає, рекомендуємо купити накладні стельові світильники, монтаж яких не вимагає місця для врізки корпусу.