(096) 845 59 99

Led neon (гнучкий неон)


Показано з 1 по 17 із 17 (всього 1 сторінок)


Якщо ви не з тих, хто погоджується на компроміси, коли мова заходить про вкладення в благоустрій житла та прибудинкової території, дозвольте запропонувати гнучкий неон купити який до недавнього часу в Україні вважалося великою удачею. Тепер же коли за ціною цей інструмент декоративного освітлення наблизився до led стрічці, можна говорити про якийсь паритет.

гибкий неон купить

І все ж певні відмінності між стрічкою і гнучким неоном як і раніше змушують задуматися. Якщо в першому випадку ми отримуємо, по суті, плату відкритого типу з нанесеними на неї елементами, то в другому, купуємо готовий продукт, що складається з світлотехнічної частини і полімерної оболонки. Канал-трубка виготовляється з ПВХ пластика, який:

  • забезпечує задану інтенсивність світіння;
  • «Зшиває» світло кожного світлодіода в єдине «полотно». Так створюється ефект неону.

Купити світлодіодний неон у всіх сенсах вигідно, якщо ви прагнете до ефекту м'якого розсіяного свічення в приміщенні або за його межами. До речі, герметичність - ще одна перевага даної технології.

Особливості світлодіодного неону

Як ми вже відзначали, в основі генерації світлового потоку Led неону розташовується стрічка з SMD джерелами на «борту». Як і при покупці звичайної стрічки, гнучку трубку також можна ділити на сегменти з мінімальним кроком 2,5-100 см. Фундаментальні відмінності стосуються принципу роботи ланцюга: 220V і 12V. У першому випадку випрямлячем служить кабель живлення, в другому є потреба у додатковому блоку живлення, що перетворить силу струму і напругу мережі в підходящі для діодів значення. Незважаючи на досить громіздку конструкцію варіант на 12V вважається більш надійним і довговічним, та як дає стабілізоване живлення і не боїться стрибків електроенергії (згорілий БП замінити дешевше, ніж весь шнур цілком).

Також варто відзначити, що led neon відмінно справляється з зовнішнім освітленням:

  • фасадів будівель;
  • рекламних конструкцій;
  • малих архітектурних форм;
  • садово-паркових просторів;
  • тунелів, мостів і інших місць громадського користування.

Герметична конструкція виключає ймовірність замикання, а самі джерела без проблем переносять будь-які температури.

Як зібрати ЛЕД ланцюг самому?

Для початку нам потрібно купити гнучкий світлодіодний неон, відрізавши від котушки потрібний фрагмент. Зазвичай інтервал різання становить 2,5 см для неону на 12В і 100 см для шнура, що живиться від 220В. На один край встановлюємо заглушку (надається при покупці). Для захисту контактів, місць пайки, використовуємо термоусадочну трубку.

Шнур на 12В підключаємо через контролер і блок живлення. Потужність БП вибирається залежно від довжини відрізка з запасом в 20-30%. На стіну гнучкий неон led монтується за допомогою алюмінієвого або пластикового профілю. Спочатку встановлюється профіль, і вже на нього, в отримані доріжки вкладається джерело світла.

Завершити огляд розділу варто підсумувавши сильні сторони гнучкого неону. Отже: має стійкість до опадів і механічного впливу, формує єдине м'яке світіння, демонструє високу надійність і довговічність.