(096) 845 59 99

Алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки і розсіювач


Показано з 1 по 21 із 21 (всього 1 сторінок)


Купити алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки і розсіювач

Якщо ви задумали організувати освітлення в своєму будинку, квартирі, офісі, не варто недооцінювати такого важливого елементу, як алюмінієвий профіль для світлодіодної стрічки. Не можна сказати, що він недорогий, тому що використовуваний матеріал коштує чимало, а також процес обробки досить складний і витратний. Одним з кращих способів заощадити на покупці без шкоди якості є закупівля витратних матеріалів під світлодіодну стрічку у нас.

Види алюмінієвого профілю

Для чого він взагалі потрібен? Основна характеристика пристосувань, про які йде мова, це здатність розсіювати тепло. Для світлодіодних стрічок описувана конструкція використовується як основа, на яку вони приклеюються. За місцем монтажу він ділиться на кілька типів.

  1. Кутовий - світло від стрічки вдається направити під кутом в 45 градусів.
  2. Вбудований - найчастіше такий варіант використовується для втілення дизайнерських рішень. Такий профіль для світлодіодів можна встановлювати в місцях з'єднання гіпсокартону або ДСП. Конструкція може бути в один рівень з поверхнею або виступати над нею. Головною особливістю вбудованого профілю є те, що він має край, що закриває нерівності в місцях з'єднання. Він іноді робиться широкий, щоб можна було висвітлити якомога більшу поверхню, наприклад, робочу зону на кухні.
  3. Накладний - кріпиться прямо на поверхню, використовується двосторонній скотч або саморізи. Певна ступінь гнучкості дозволяє фіксувати світлодіодну стрічку на вигнутій поверхні.

Якщо ви погано розбираєтеся в комплектуючих матеріалах такого роду, то ми можемо допомогти зробити правильний вибір. Остаточне рішення залишається за вами.

Навіщо потрібні алюмінієві профільні елементи?

На перший погляд, здається, що led стрічка може бути зафіксована на будь-якій поверхні, адже вона являє собою досить просту конструкцію. Але практика доводить, що в цьому випадку ніхто не зможе вам гарантувати безпеку її використання.

Профільний елемент може дозволяти спростити монтаж стрічкового освітлювального приладу, тому ви впораєтеся навіть своїми руками. Важливою функцією є і захист від зовнішнього середовища, негативного впливу ззовні. За умови того, що ви знайдете якісний профіль з розсіювачем, ви зможете забезпечити функціональний і декоративний ефект одночасно. Спробуйте поглянути на оформлення світла в житловому приміщенні по-новому. Ви можете зібрати найрізноманітніші, а головне - ефективні конструкції. Все це завдяки тому, що профілі пропонуються в різноманітних формах з продуманими кріпильними розмірами. Таке рішення не може бути помилковим.

На що звертати увагу при виборі алюмінієвого профілю?

Якщо ви шукаєте відносно недорогий, але якісний профіль під діодну стрічку, знайти його можна у нас. В процесі вибору враховуйте наступні моменти:

  • розташування монтажу;
  • параметри освітлювального приладу;
  • умови експлуатації;
  • різновид бажаного світлового ефекту.

Підійшовши до вибору з максимальною серйозністю, ви можете за рахунок використання комбінацій профілю та стрічки виготовляти різні освітлювальні прилади. Вони не тільки виконають головну функцію, а й прикрасять приміщення, створять затишок. Ви можете заощадити на розсіювачі, але тоді ефект неповторності втрачається. 

Зробити замовлення в нашому магазині не складно: ви знаходите необхідний товар: алюмінієвий профіль, або наприклад прожектор світлодіодний вуличний, знайомитеся з характеристиками, і, якщо все влаштовує, тиснете кнопку «купити». Доставка здійснюється у всі населені пункти країни, не тільки в Київ, а й в інші обласні центри. Більш докладно умови доставки та оплати описані на сайті.