(096) 845 59 99

Світлодіодні світильники для стель Світлодіодні світильники для стель


Світлодіодні світильники на стелю - це сучасне і найраціональніше рішення, яке сьогодні активно входить в ужиток, причому як в домашньому інтер'єрі, так і для офісних приміщень, службових, складських, виробничих. З кожним днем ​​жителі різних міст України вибирають саме цей тип освітлення замість застарілих ламп розжарювання.

 Світлодіодні світильники на стелю: переваги вибору

Світлодіод - це унікальна інноваційна розробка, що володіє рядом незаперечних переваг у порівнянні з іншими джерелами світла. Ці напівпровідники здатні працювати дуже довгий час, споживаючи при цьому мінімум електроенергії. Економія в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання доходить до 80%, а з багатьма енергозберігаючими - до 50-60%. Унікальність і в тому, що робота розрахована на 40-50 тисяч годин, при цьому якість світіння не погіршується.

Крім того, що рішення купити світлодіодні світильники для стелі вигідно в частині економії енергоресурсів, слід зазначити і такі плюси, як: яскравість і рівномірність світіння (без мерехтінь), безпеку для очей, відсутність шкідливих для живих організмів компонентів (ртуті та ін.).

Типи світлодіодних світильників для стелі та їх особливості

Всі світлодіодні світильники, що застосовуються сьогодні для стель, діляться на дві групи, головна відмінність яких - монтаж. Купити можна конструкції:

  • накладні;
  • вбудовані.

 У першому випадку світильник встановлюється безпосередньо на поверхні, і простота монтажу стає одним з основних переваг цього виду пристроїв. Сама стеля може бути, як підвісною, так і звичайною. Корпус робиться монолітним або поворотним, а форма зустрічається квадратна, кругла і лінійна.

Вбудовувані, як і зрозуміло з назви, необхідно вбудовувати в поверхню, тому для стелі звичайної вони не підходять, але зате це дивовижне і оригінальне рішення для підвісних конструкцій. Особливо ефектний інтер'єр приміщення вийде, якщо купити світлодіодні світильники для натяжних стель, але тільки для цього випадку вибирайте конструкцію з бортиком. Справа в тому, що бортик потрібен для акуратного і стильного приховування термокільця, призначеного для зміцнення натяжної плівки в зоні технологічного отвору для установки світильника. Так само, як і накладний тип, стельовий вбудований може бути монолітним або оснащеним поворотним рефлектором, що дозволяє забезпечувати особливо цікаве і вишукане підсвічування певної ділянки в кімнаті.

Купити світильник для стелі сьогодні ви можете в інтернет-магазині «Синтез». Вашій увазі представлений широкий асортимент світлодіодної продукції від кращих і перевірених виробників, які гарантують високу якість. Окремий сюрприз - приваблива ціна, вигідна знижка на опт і доставка (в Київ та інші українські міста).